Починаючи з 1 травня проходження техогляду буде підтверджуватися радіочастотної міткою | Та4ани

Олександр Панасюк / 2019-02-12 Олександр Панасюк

Починаючи з 1 травня проходження техогляду буде підтверджуватися радіочастотної міткою


У травні почнуть діяти нові правила проведення обов'язкового техогляду транспортних засобів, який проходить вантажний і пасажирський автотранспорт. З'явиться нове підтвердження успішного проходження ОТК — мітка радіочастотної ідентифікації.

Самоклеюча мітка радіочастотної ідентифікації буде видаватися разом з паперовим бланком протоколу технічної перевірки транспортного засобу. Згідно з пунктом 30.2 Правил дорожнього руху, таку мітку необхідно розміщувати в правій верхній частині лобового скла, з його внутрішньої сторони.

У МВС очікують, що нововведення знизить ризик фальсифікації протоколів ВТК. Крім цього контролюючим органам стане легше перевіряти наявність допусків транспортних засобів на дороги — інформація з самоклеющейся мітки буде зчитується за допомогою спеціального обладнання.

Зміни у порядку проведення ОТК затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 23 січня 2019 №46. Якщо власник транспортного засобу, який підлягає обов'язковому технічному контролю, отримав бланк протоколу ВТК до набрання чинності ПКМУ від 23 січня 2019 №46, він зможе користуватися документом старого зразка до моменту закінчення терміну його дії.

Обов'язковий технічний контроль проходять легкові автомобілі, які використовуються для перевезення пасажирів або вантажів в комерційних цілях, причепи до таких автомобілів, вантажні автомобілі вантажопідйомністю понад 3,5 тонн, автобуси, а також спеціалізовані транспортні засоби для перевезення небезпечних вантажів. Перелік допущених до проведення ОТК організацій опублікований на сайті Головного сервісного центру МВС.

Джерело: ГСЦ МВС


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"

Переглядів: 61
Перегляньте також:

Виявлено найбільш неймовірний кабріолет Лада угорського виробництва
В Україні набули чинності штрафи для власників авто на єврономерах
Toyota Camry 2020 отримала заводську тюнінгувати версію
В Україні помітили неймовірний дзеркальний кабріолет Rolls-Royce
Рідкісний заряджений Mitsubishi Pajero Evo продають за ціною VW Golf
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!