Ford побудував «собачий» автомобіль | Та4ани

Віка Іванченко / 2019-02-08 Віка Іванченко

Ford побудував «собачий» автомобільФото: Ford Правильно перевозити домашніх вихованців в автомобілі — ціла наука. Нехтування правилами при аварії може привести до сумних наслідків: чотириногий друг може не тільки постраждати сам, але й покалічити водія і пасажирів. До речі, всі поважаючі себе автобудівники намагаються подбати про дорожню безпеку не тільки людей, але і домашніх тварин.
Єрмолаєва Світлана

За статистикою, зібраною фахівцями компанії Ford в європейських країнах, і в Росії зокрема, тримають вдома вихованців більше 185 млн. чоловік. З них величезна частка припадає на власників собак (84,9 млн.). Але під час соцопитування кожен третій зізнався, що абсолютно не піклується про безпеку кошлатих пасажирів, дозволяючи їм під час руху спокійно пересуватися по салону.

Деякі респонденти розповіли, що вже потрапляли в аварії з вини собаки: тварини включали поворотники, загороджували огляд, вистрибували на ходу з вікна і навіть кусали пасажирів.

Інженер компанії Ford Рене Бернс розробив особливу конструкцію багажного відділення автомобіля, де безпечно і з комфортом можна перевозити песиків навіть самих великих порід.


Для того, щоб в багажник помістився бокс для перевезення ірландського вовкодава, найбільшою з собак, розробник змінив форму отвору п'ятої двері, модифікував форму різних кріплень і зменшив товщину шару піни в обшивці задній частині даху.

Варто додати, що на відміну від деяких країн, де існують жорсткі правила для перевезення чотириногих, в Росії тварини прирівнюються до звичайного багажу. Але, хоч за небезпечну транспортування у нас штраф не покладено, краще все-таки піклуватися про братів наших менших і користуватися спеціальними шлейками, клітинами, гамаками і сітками.

Крижаний дощ зупинив рух в Москве727
При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

Переглядів: 34
Перегляньте також:

Найякісніші автомобілі 2019 року за версією американців
Авто українського екс-міністра продали з аукціону арештованого майна
Конфіскований у Жванії ексклюзивний неоретрокар засвітився на дорогах
Український позашляховик обійшов Дастер і тюнінгований УАЗ на бездоріжжі
Ford і Rivian випустять новий електрокар
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!