або


Навіщо потрібна кнопка «сніжинка» на брелоку автомобільної сигналізації | Та4ани

Антон Васильчук / 2019-01-12 Антон  Васильчук

Навіщо потрібна кнопка «сніжинка» на брелоку автомобільної сигналізаціїФото: scytek.net У сучасних автомобілях, до відмови напханих корисними і не дуже опціями, можна відшукати безліч всяких кнопочок, про призначення яких водії часто навіть не здогадуються. Загадкові клавіші, що викликають запитання у автовласників, іноді зустрічаються і на мудрованих брелоках додаткових сигналізацій. Ось, приміром, «сніжинка» — за що вона відповідає, як по вашому?
Христина Ізвєкова

Найпростіші охоронні системи, синхронізовані зі штатним иммобилазейром, як правило, комплектуються звичним оку брелоком з трьома традиційними кнопками. Маються на увазі клавіші, за допомогою яких можна відімкнути і замкнути салон машини, а також відкрити багажник. З ними жодних проблем у водіїв не виникає — ніж тут плутатися?

Інша справа — нестандартні брелоки з великою кількістю кнопок, часом ніяк не піддаються інтуїтивної «розшифровці». Зрозуміло, докладний опис всіх функцій і клавіш управління є в інструкції з експлуатації тієї чи іншої сигналізації. Але наш брат не любить читати мануали — наш брат звик шукати відповіді на питання досвідченим шляхом.


Фото: pixabay.com

Так, судячи з незліченою питань на тематичних форумах, багатьом автовласникам не дає спокою кнопку на брелоку з нанесеним символом, що нагадує сніжинку. Ця клавіша, як випливає з інструкції, відповідає за автозапуск двигуна.

Чому сніжинка? Та тому що саме в морозний час року водії зазвичай вдаються до цієї функції. Все просто і логічно, особливо якщо заглянути в мануал, а не витрачати свій час на написання повідомлень в інтернеті.

До речі, нерідко клавіша дистанційного запуску двигуна позначається на пульті керування охоронної системи іншим знаком — ключиком. І цю позначку, загалом-то, теж можна асоціювати з системою. Хоча, сніжинка, напевно, куди більш зрозуміла.

І раз вже ми заговорили про таємничих клавішах, то заодно розкриємо секрет і загадковою кнопки «cr2», над призначенням якої багато автовласників також ламають голову. Це — так званий додатковий канал, що дозволяє автомобілісту запрограмувати будь-яку потрібну йому функцію. Скажімо, відкриття багажника або той же запуск мотора.

Чим небезпечний дистанційний запуск двигателя557687
При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

Переглядів: 34
Перегляньте також:

Ідеальний український ЛуАЗ знайшли в Японії
Автосалон Volkswagen розпродав автомобілі за 1 долар
Чим краще всього змастити після зими дверні петлі та інші контактні зони машини
Варто заправляти пальне з присадками або заливати присадки в паливо
Можна своїми силами відполірувати фари машини
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!