Знайти на звалищі: Pontiac Chieftain 1953 року | Та4ани

Ігор Шевчук / 2019-01-07 Ігор Шевчук

Знайти на звалищі: Pontiac Chieftain 1953 року


Завжди захоплювався підходом американців до життя. Вони завжди прагнуть до кращого. Останнім часом цей пустулат підтверджується тим, що ми, українці, прагнемо купити і привезти до нашої країни те, що вони, американці, викинули на смітник. Зараз можна віднайти сотні груп в Телеграм, де пропонуються послуги ввезення пошкоджених автомобілів із США. І це прикро. Але сьогодні не проце. Цією "підводкою" я лишень хотів сказати, що на американських автосмітниках можна знайти пристойні, як ми тут в Україні вважаємо, автомобілі, вже не кажуючи про раритети, які вазагалі американцями за авто не вваєаються. 

Я випадково натрапив на одного американського автоблогера, любителя бродити автозвалищами, який випадково знайшов досить комплектний Pontiac, який легко можна піддати реставраційним роботам й на виході отримати шикарний ретро-автомобіль.

 


На великих площадках для автомобільного лому в США можна віднайти багато ретро-автомобілів до 1960 року, ніж можна собі уявити. Для справжнього автореставратора це просто клондайк якийсь: Nash Metropolitans, Buick 55 років, Dodge 49 років, Edsel 58 років, Willys 53 року і Studebaker 50 років, і це тільки початок. Бери що хочеш і за копійки.

На вітрове скло наклеєна тимчасова реєстраційна наклейка 1980 року, з якої стає відомо, що автомобіль провів 38 років в гаражі десь перед тим, як приїхати на це місце.

На дверній рамі є кілька наклейок про заміну мастила на СТО, на двох з яких зображені дати 1960 року. 

Майже всі стандартні седани Детройта цієї ери йшли з шестициліндровими рядними двигунами,  - головною ознакою яких були пласкі ГБЦ і механічні коробки передач на три швидкості. Ця "шістка" віл Pontiac має 239 кубічних дюймів, потужністю 115 кінських сил. 

1953 рік став першим роком випуску моделей з раді на борту, і цей автомобіль досі має свій оригінальний пристрій.

Висновок тут очевидний: якщо ви коли-небудь хотіли придбати Детройтський седан 1950-х років і перетворити його в шикарний ретро-кар, то зараз на звалищах США ще багато хороших варіантів. Врятуйте їх, перш ніж їх спіткає та ж доля, що і цей Chieftain!

Переглядів: 372
Перегляньте також:

Конфісковані гиперкары сина президента підуть з молотка
Оголошено українські ціни на новий Suzuki Jimny 2019
Тест-драйв Renault Captur 1.5 дизель
В Україні недорого продається колекція раритетних елітних авто
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!