Як повернути гроші за неякісний бензин | Та4ани

Никита Гурьев / 2019-01-05 Никита Гурьев

Як повернути гроші за неякісний бензинФото: www.pymnts.com Пред'явити законної претензію адміністрації АЗС за продаж паленого палива можна тільки за умови, якщо ви доведете, що воно дійсно не відповідає встановленим ГОСТ. Зазвичай про це свідчать два факти — вихід з ладу автомобіля і результати проведеної експертизи, доводить, що це відбулося через «лівої» горючки.
Іван Флягин

Заправляючись на АЗС, кожен водій вступає у правовідносини з купівлі-продажу товару, регулюються Цивільним кодексом і Законом РФ «ПРО захист прав споживачів». Продавець палива несе повну відповідальність за те, що він реалізує, а значить і за завдану шкоду чужому майну внаслідок використання його неякісного товару. Весь збиток, отриманий з-за недоліків продукції, він зобов'язаний відшкодувати у повному обсязі закону «Про захист прав споживачів»).

Наприклад, у вашій машині виникли проблеми з двигуном, або з іншим вузлом або агрегатом, і ви підозрюєте, що причина цього криється у використанні паленого пального. Доказом факту покупки палива вважається касовий чек, який завжди слід зберігати. А свідченням шкоди, завданої цим товаром вашого майна (автомобіля), є письмовий висновок станції технічного обслуговування про передбачувану причину поломки. Крім того, вам слід взяти документи, що підтверджують вартість усіх проведених в автосервісі робіт.


Наступний етап — досудова незалежна експертиза пального. Щоб не помилитися в організації, що спеціалізується на подібних послугах, слід обов'язково вимагати від її представників договір на надання експертних послуг, атестат акредитації лабораторії, документи на право надавати експертну оцінку і, звичайно, висновок за результатами проведеного аналізу. Середня вартість такого сервісу в столиці варіюється в залежності від комплексу досліджень пального від 8 000-10 000 до 30 000-40 000 рублів. Ці витрати необхідно включити в загальний список необхідних компенсацій.

Копії всіх перерахованих документів, слід прикласти до письмової претензії, адресованій АЗС, де вам продали паленое паливо. Ви повинні вказати вимогу відшкодувати гроші за неякісний товар, а також всі понесені у зв'язку з цим витрати. Обов'язково зафіксуйте посилання на закон, дату покупки придбаного пального, його тип, марку та обсяг.

Представник АЗС повинен прийняти у вас документи з їх описом строго під розписку, зафіксувавши дату. Якщо протягом десяти днів не буде ніякої відповіді, сміливо звертайтеся з вказаним пакетом документів до суду. Хоча, коли всі папери, що доводять факт протизаконних дій АЗС, оформлені правильно, зазвичай справа до суду не доходить, і продавець іде назустріч клієнту.

Скільки проїде машина зі стертими колодками2185
При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

Переглядів: 90
Перегляньте також:

Конфісковані гиперкары сина президента підуть з молотка
Оголошено українські ціни на новий Suzuki Jimny 2019
Тест-драйв Renault Captur 1.5 дизель
В Україні недорого продається колекція раритетних елітних авто
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!