У пошуках СТОшника | Та4ани

Ігор Шевчук / 2018-12-18 Ігор Шевчук

У пошуках СТОшника


Вже багато років я намагаюся знайти людину, якій можна було б довірити ремонт та обслуговування своєї машини.

У мене автомобіль надпростий, а тому я маю перевагу над іншими у вигляді широкого кола автомайстерень.

Та ось проблема полягає у тому, що куди б я не заїхав, одразу відчуваю страшенний дискомфорт від рівня такого сервісу.

Хтось страшенно некомпетентний. До таких я відношу майстрів, які відверто плюють на мій автомобіль.  Наприклад, просиш їх замінити тяги, а вони знімають їх у такий спосіб:Замість того, аби придбати собі за 100 грн щось подібне:

Можливо з точки зору якості виконаних робіт різниці особливої немає, не буду сперечатись, втім, мені не дуже подобається, коли моє авто довбають молотком. Виглядає це не дуже професійно.

Трапляється й інша категорія. Їх я називаю: "нюні". Ну уявіть собі насупну ситуацію: заїхали ви на СТО та питаєтесь у майстра, чи зможе він замінити вам, скажімо, глушник. Мабуть ви очікуєте відповідь у форматі: "так, зможу. 30 хвилин часу і 300 грн", або "ні, вибачте". Але ж ніяк не очікуєш почути у майстра щось типу: "а многа там нужна будєт аткручивать?", або "ну нє знаю, нужна сматреть". У таких випадках виникає певний дисонанс з приводу того, що майстер питає у вас яким чином відремонтувати автомобіль і вам доводиться пояснювати йому, а іноді ще й умовляти взяти гроші та виконати роботу. 
Якось я вирішив змінити гідравлічний привід зчеплення. Загнав авто на СТО. Мені сказали прийти через півтори години. Хвилин через двадцять дзвонить телефон і майстер просить мене терміново прийти на станцію. Йду назад. Захожу. Він кличе мене до себе і каже: "тут гайка прикіпіла".... Ну а мені що до того? І таких прикладів купа.
Якщо почитати профільні автомобільні форуми, то можна помітити певну тендецію. Багато хто з автолюбителів віддають перевагу власноручному обслуговуванню свої авто. І це зовсім не пов'язане з тим, що у них немає грошей. Люди кажуть, що краще зробити самому, ніж комусь платити, а потім все одно переробляти. 
Тому, якщо маєте гарного СТОшника, бережіть його і цінуйте, а ще краще — скиньте його контакти мені в приват!) 

Переглядів: 367
Перегляньте також:

Конфісковані гиперкары сина президента підуть з молотка
Оголошено українські ціни на новий Suzuki Jimny 2019
Тест-драйв Renault Captur 1.5 дизель
В Україні недорого продається колекція раритетних елітних авто
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!