Після Нового Року в Росії з'являться нові дорожні знаки | Та4ани

Ігор Микитюк / 2018-12-05 Ігор Микитюк

Після Нового Року в Росії з'являться нові дорожні знакиMK Прем'єр Дмитро Медведєв підписав постанову уряду, знову змінює Правила дорожнього руху. Цього разу у фокусі уваги влади виявилися велосипедисти, а також розширення повноважень всіляких контролерів вантажних автоперевезень.
Максим Строкер

Велосипед проникає в Правила прямо таки семимильними кроками. Причому останні новели в ПДР, схвалені прем'єром Медведєвим 4 грудня 2018 року, практично зрівнюють байкерів в правах, з одного боку, з громадським транспортом і з іншого — з пішоходами.

Насамперед тепер на дорогах з'явиться така дивовижна річ, як «велопешеходная зона». Правила поведінки в ній водіїв машин, фактично, будуть аналогічні тим, що встановлені для них в зоні дії знаку «житлова зона». Тобто: швидкість — не вище 20 км/год, велосипедист має перевагу перед авто, а пішоходи можуть шлятися по проїжджій частині де хочуть і як хочуть і т. д.

Позначати межі «велопешеходной зони» будуть відповідні дорожні знаки, які стануть різновидом, відповідно, знаків 5.33 і 5.34.


Крім того, в ПДР прямо прописується дозвіл велосипедистам рухатися по смугах громадського транспорту — як і автобуси-тролейбуси, що йдуть за ним, байкери будуть мати повне право не звертати уваги на вимоги знаків, розпорядчих напрямок руху: «білі стрілки на синьому тлі» тепер теж не для двоколісних, якщо вони їдуть по «виділенка».

Паркування на велодоріжці тепер буде прирівнюватися до паркування на тротуарі. А стоянка поблизу перетинає проїжджу частину «велотраси» стоянка буде сприйматися аналогічно стоянці перед пішохідним переходом. З усіма витікаючими з цього «штрафними» наслідками.

Що стосується змін в ПДР для вантажівок, то тут саме для них головне в тому, що зупиняти їх на дорозі і всіляко перевіряти можуть не тільки співробітники ГИБДД, але і митники, і транспортна інспекція і взагалі практично всі, хто так чи інакше контролює вантажоперевезення. Зміни в ПДР вступлять в силу через місяць після опублікування — після новорічних канікул в 2019 році.

Веселі старти: тест-драйв кросовера Skoda Kodiaq Sportline7739
При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

Переглядів: 46
Перегляньте також:

В Україні набув чинності закон про продовження пільг для авто на єврономерах
Народні умільці перетворили Жигулі Porsche Boxster (відео)
Як виглядає найшвидший автомобіль під назвою Характерник
Так виглядає самий занижений автомобіль у світі
Самий божевільний тюнінг Bentley Bentayga для українських доріг
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!