або


Після Нового Року в Росії з'являться нові дорожні знаки | Та4ани

Ігор Микитюк / дата додавання: 2018-12-05 Ігор Микитюк

Після Нового Року в Росії з'являться нові дорожні знакиMK Прем'єр Дмитро Медведєв підписав постанову уряду, знову змінює Правила дорожнього руху. Цього разу у фокусі уваги влади виявилися велосипедисти, а також розширення повноважень всіляких контролерів вантажних автоперевезень.
Максим Строкер

Велосипед проникає в Правила прямо таки семимильними кроками. Причому останні новели в ПДР, схвалені прем'єром Медведєвим 4 грудня 2018 року, практично зрівнюють байкерів в правах, з одного боку, з громадським транспортом і з іншого — з пішоходами.

Насамперед тепер на дорогах з'явиться така дивовижна річ, як «велопешеходная зона». Правила поведінки в ній водіїв машин, фактично, будуть аналогічні тим, що встановлені для них в зоні дії знаку «житлова зона». Тобто: швидкість — не вище 20 км/год, велосипедист має перевагу перед авто, а пішоходи можуть шлятися по проїжджій частині де хочуть і як хочуть і т. д.

Позначати межі «велопешеходной зони» будуть відповідні дорожні знаки, які стануть різновидом, відповідно, знаків 5.33 і 5.34.


Крім того, в ПДР прямо прописується дозвіл велосипедистам рухатися по смугах громадського транспорту — як і автобуси-тролейбуси, що йдуть за ним, байкери будуть мати повне право не звертати уваги на вимоги знаків, розпорядчих напрямок руху: «білі стрілки на синьому тлі» тепер теж не для двоколісних, якщо вони їдуть по «виділенка».

Паркування на велодоріжці тепер буде прирівнюватися до паркування на тротуарі. А стоянка поблизу перетинає проїжджу частину «велотраси» стоянка буде сприйматися аналогічно стоянці перед пішохідним переходом. З усіма витікаючими з цього «штрафними» наслідками.

Що стосується змін в ПДР для вантажівок, то тут саме для них головне в тому, що зупиняти їх на дорозі і всіляко перевіряти можуть не тільки співробітники ГИБДД, але і митники, і транспортна інспекція і взагалі практично всі, хто так чи інакше контролює вантажоперевезення. Зміни в ПДР вступлять в силу через місяць після опублікування — після новорічних канікул в 2019 році.

Веселі старти: тест-драйв кросовера Skoda Kodiaq Sportline7739
При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

Переглядів: 11
Перегляньте також:

Китайський DongFeng представив в Росії два нових бюджетних кросовера
За довгим рублем: як ГИБДД скасовує нештрафуемое перевищення швидкості на 20 км/год
Що загрожує водієві, закусывающему за кермом
У кросовера Lifan Myway з'явилися проблеми з електрикою
Чим зручні банківські мобільні додатки для тих, хто бере автокредит
Як списати штраф ГИБДД, заплативши один рубль
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!