Volkswagen припинить збирати машини з бензиновими моторами | Та4ани

Bалерій Кравчук / 2018-12-05 Bалерій Кравчук

Volkswagen припинить збирати машини з бензиновими моторамиФото: Volkswagen Горезвісний «дизельгейт» і пов'язані з ним фінансові втрати VW, а також нові європейські правила перевірки двигунів на вміст вихлопу і суворі екологічні норми досить сильно вплинули на виробничу політику Volkswagen. Німці стали більше уваги приділяти «зелених» автомобілів і відклали випуск бензинових і дизельних двигунів нового покоління на вісім років.
Єрмолаєва Світлана

Тоді ж буде спроектована і відповідна архітектурна платформа під новітні ДВС. Директор з розвитку Volkswagen Майкл Йост розповів Reuters, що робота по створенню нової «візки» для машин з «сумнівним» викидом вже ведуться, але на ринок вона вийде тільки в 2026 році. Причому він уточнив, що поступово електромобілі почнуть витісняти «брудні» машини з продуктової лінійки марки і в кінцевому итоген зведуть їх кількість до нуля.

Але прихильників старих добрих двигунів внутрішнього згоряння сумувати не варто. Такі «Фольксвагени» підуть не відразу: їхня компанія збирається виробляти до 2050 року для країн з нерозвиненою інфраструктурою для «чистого» транспорту.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

Переглядів: 38
Перегляньте також:

В Україні набув чинності закон про продовження пільг для авто на єврономерах
Народні умільці перетворили Жигулі Porsche Boxster (відео)
Як виглядає найшвидший автомобіль під назвою Характерник
Так виглядає самий занижений автомобіль у світі
Самий божевільний тюнінг Bentley Bentayga для українських доріг
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!