Уряд розгляне скасування транспортного податку для авто дешевше 1 000 000 рублів | Та4ани

Олександр Панасюк / 2018-12-05 Олександр Панасюк

Уряд розгляне скасування транспортного податку для авто дешевше 1 000 000 рублівФото: АвтоВзгляд Знову розгораються пристрасті навколо скасування транспортного податку. Цього разу уряду запропонували звільнити від його сплати власників автомобілів вартістю до 1 000 000 рублів, а також машин старше 10 років.
Мирон Горін

Згідно зі статистикою, все більше росіян при покупці машини вибирає вторинний ринок. Невже і без того підкошених перманентною кризою автовласників чекає подарунок долі? У всякому разі, з пропозицією позбавити власників транспортних засобів дешевше 1 000 000 рублів і віком понад 10 років виступив депутат Василь Власов.

У своєму листі до міністра промисловості і торгівлі Денису Мантурову законотворець навів дані автопродажів, а також аргументи на користь значно просів рівня добробуту людей.

– Оподатковуючи таким податком авто, держава погіршує становище категорії населення з невисоким рівнем достатку, — цитує слова члена комітету Державної думи з фізичної культури, спорту, туризму і у справах молоді Василя Власова РИА «Новости».

Автор ініціативи попросив Дениса Мантурова не просто оцінити перспективи такого проекту, але і розглянути питання про його безпосередньої реалізації.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

Переглядів: 34
Перегляньте також:

В Україні набув чинності закон про продовження пільг для авто на єврономерах
Народні умільці перетворили Жигулі Porsche Boxster (відео)
Як виглядає найшвидший автомобіль під назвою Характерник
Так виглядає самий занижений автомобіль у світі
Самий божевільний тюнінг Bentley Bentayga для українських доріг
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!