Названі найпопулярніші пікапи в Москві і Пітері | Та4ани

Юрій Таращук / 2018-12-05 Юрій Таращук

Названі найпопулярніші пікапи в Москві і ПітеріФото Mitsubishi Згідно з результатами проведеного дослідження, в обох столицях користуються попитом одні і ті ж пікапи. Лідером продажів за десять місяців поточного року і в Москві, і в Санкт-Петербурзі став Mitsubishi L200.
Іван Флягин

Популярність нових пікапів серед наших співвітчизників продовжує зростати. У Москві з січня по жовтень обсяг ринку збільшився на 15,5% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Всього, за даними Автостата, за цей час у столиці вдалося продати 887 машин. 272 з них — Mitsubishi L200, і це в 3,3 рази більше, ніж рік тому. Другу позицію зайняв Toyota Hilux з результатом 232 реалізованих пікапа (-18,6%). На третьому місці розташувався вітчизняний УАЗ «Пікап», який розійшовся в кількості 165 одиниць (-13,2%).

У Санкт-Петербурзі за 10 місяців поточного року продано 542 нових пікапа, що в 1,5 рази більше, ніж рік тому. Лідирує в Північній столиці також Mitsubishi L200. Його вдалося реалізувати в 2,9 рази більше ніж у 2017-му (208 примірників). За ним слідує УАЗ «Пікап» з результатом 164 штуки (зростання в 2,2 рази), а замикає трійку Toyota Hilux, распроданный в кількості 78 одиниць (-31,6%).

У середньому по Росії найбільш затребуваною в цьому сегменті моделлю залишається ульяновський пікап, який за 10 місяців розкуплений у кількості 2953 примірників.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

Переглядів: 39
Перегляньте також:

В Україні набув чинності закон про продовження пільг для авто на єврономерах
Народні умільці перетворили Жигулі Porsche Boxster (відео)
Як виглядає найшвидший автомобіль під назвою Характерник
Так виглядає самий занижений автомобіль у світі
Самий божевільний тюнінг Bentley Bentayga для українських доріг
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!