або


Названі найпопулярніші пікапи в Москві і Пітері | Та4ани

Юрій Таращук / дата додавання: 2018-12-05 Юрій Таращук

Названі найпопулярніші пікапи в Москві і ПітеріФото Mitsubishi Згідно з результатами проведеного дослідження, в обох столицях користуються попитом одні і ті ж пікапи. Лідером продажів за десять місяців поточного року і в Москві, і в Санкт-Петербурзі став Mitsubishi L200.
Іван Флягин

Популярність нових пікапів серед наших співвітчизників продовжує зростати. У Москві з січня по жовтень обсяг ринку збільшився на 15,5% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Всього, за даними Автостата, за цей час у столиці вдалося продати 887 машин. 272 з них — Mitsubishi L200, і це в 3,3 рази більше, ніж рік тому. Другу позицію зайняв Toyota Hilux з результатом 232 реалізованих пікапа (-18,6%). На третьому місці розташувався вітчизняний УАЗ «Пікап», який розійшовся в кількості 165 одиниць (-13,2%).

У Санкт-Петербурзі за 10 місяців поточного року продано 542 нових пікапа, що в 1,5 рази більше, ніж рік тому. Лідирує в Північній столиці також Mitsubishi L200. Його вдалося реалізувати в 2,9 рази більше ніж у 2017-му (208 примірників). За ним слідує УАЗ «Пікап» з результатом 164 штуки (зростання в 2,2 рази), а замикає трійку Toyota Hilux, распроданный в кількості 78 одиниць (-31,6%).

У середньому по Росії найбільш затребуваною в цьому сегменті моделлю залишається ульяновський пікап, який за 10 місяців розкуплений у кількості 2953 примірників.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

Переглядів: 17
Перегляньте також:

Китайський DongFeng представив в Росії два нових бюджетних кросовера
За довгим рублем: як ГИБДД скасовує нештрафуемое перевищення швидкості на 20 км/год
Що загрожує водієві, закусывающему за кермом
У кросовера Lifan Myway з'явилися проблеми з електрикою
Чим зручні банківські мобільні додатки для тих, хто бере автокредит
Як списати штраф ГИБДД, заплативши один рубль
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!