У Росії почало працювати Бюро страхових історій | Та4ани

Роман Кравченко / 2018-12-05 Роман Кравченко

У Росії почало працювати Бюро страхових історійФото: «АвтоВзгляд» У Росії відкрили доступ до єдиної бази даних, яка отримала назву Бюро страхових історій (БСІ). Там міститься вся інформація про договори автострахування по ОСАГО, ДСАГО і КАСКО, яку почала збирати ще в 2015 році. Чим загрожує автомобілісту це нововведення?
Єрмолаєва Світлана

Нова база охоплює практично всі договори і страхові випадки (близько 95%). Вона допомагає автостраховикам відстежувати недобросовісних або збиткових автолюбителів. Якщо за запитом система видає інформацію про множинних виплатах або аварії, де клієнт опинявся винним, то це може послужити причиною завищеної вартості поліса.

Правда, самі дані не є доказом шахрайських дій, повідомляє «Российская газета». Страхова компанія повинна для початку провести розслідування, і якщо підозри підтвердяться, страховик перегляне вартість на свої послуги. Адже бувають і просто невдахи автовласники.

Але БСІ може бути корисна і для звичайного громадянина. Приміром, комусь знадобилася виписка з реєстру, яка підтвердить беззбитковість людини як страхувальника. Такий документ необхідний, наприклад, при укладенні страхового договору в іншій країні.

Крім того, така довідка доведеться до речі, якщо страховик згорнув лавочку, залишивши своїх клієнтів не у справ. Тоді документ допоможе довести іншим компаніям, що їх новий страхувальник благонадійний. Правда, відомості Бюро видає не безкоштовно, за папірець доведеться викласти 500 рублів.

До речі, варто враховувати, що і правоохоронні органи можуть скористатися базою, щоб знайти новий адресу, припустимо, злісного неплатника аліментів, який ховається від боргів.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

Переглядів: 37
Перегляньте також:

В Україні набув чинності закон про продовження пільг для авто на єврономерах
Народні умільці перетворили Жигулі Porsche Boxster (відео)
Як виглядає найшвидший автомобіль під назвою Характерник
Так виглядає самий занижений автомобіль у світі
Самий божевільний тюнінг Bentley Bentayga для українських доріг
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!