або


Паркування в центрі Москви подорожчає в кілька разів з 15 грудня | Та4ани

Костя Павлюк / дата додавання: 2018-12-04 Костя Павлюк

Паркування в центрі Москви подорожчає в кілька разів з 15 грудня • Суспільство
 • СоциумПарковка в центрі Москви подорожчає в кілька разів з 15 грудня Стався кілька тижнів тому інформаційний вкидання про необхідність збільшення ціни паркування в центральній частині російської столиці до 500 рублів в годину стала, як з'ясовується, провісником реального подорожчання цієї «послуги» майже до 400 рублів.
  Максим Строкер

  Департамент транспорту Москви з 15 грудня зробить платну парковку в центрі міста ще більше накладної ніж зараз. Прес-служба відомства попередила, що вже через тиждень вулиці в околицях «Москва-Сіті», Патріарших ставків, Арбата, Тверській, Петрівки, Неглинній, Романова провулка і ряді інших районів отримають тариф на паркування рівний 380 грн. на годину. До того ж, у вихідні стоянка там перестане бути безкоштовною. Дептранс стверджує, що подорожчання торкнеться 5% платних паркувальних місць на 1,9% вулиць міста.

  — Між Садовим і Третім транспортним кільцем, а також за ним вартість паркування в 40 і 60 рублів в годину збережеться. Зміни відбудуться на вулицях всередині Садового кільця і лише на кількох точках у ТТК, де спостерігається сильна завантаженість. При цьому вартість змінюється тільки вдень з 8:00 до 21:00, вночі тариф залишається незмінним, — цитує прес-службу Інтерфакс.


  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

  Переглядів: 28
 • Перегляньте також:

  Китайці розсекретили бюджетного конкурента Tesla Model 3
  Які авто на єврономерах найдорожче в розмитненні
  В Україні засвітився новітній Гелендваген АМГ лімітованої серії
  В Україні налагодять випуск электробайков вітчизняної розробки
  Peugeot змінює слоган і вибирає електрифікацію
  Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти
  Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!