Чому потрібно терміново відмовитися від розмітки паркувальних місць | Та4ани

Костя Павлюк / 2018-12-03 Костя Павлюк

Чому потрібно терміново відмовитися від розмітки паркувальних місць • Суспільство
 • ДорогиПочему потрібно терміново відмовитися від розмітки паркувальних місць Проблеми з паркуванням у великих мегаполісах стоїть так гостро, що нерідко приводять до важких і навіть кривавих розборок між водіями. Зрозуміло, що дякувати за це ми повинні в першу чергу міські адміністрації. Однак у сформованій ситуації винне і федеральний уряд. І, як переконані деякі депутати Держдуми, навіть незначна правка ПДР, жодним чином не впливає на зниження безпеки дорожнього руху, здатна значно полегшити сумний стан справ.
  Юхим Розкін Так, на думку голови Комітету з праці, соціальної політики і справ ветеранів Ярослава Нілова, необхідно, по-перше, відмовитися від тотальної «карманизации» паркувальних просторів і, по-друге, повернути в ПДР переривчастою розмітки 1.7. Свої міркування з цього приводу депутат від ЛДПР виклав у докладному листі прем'єру дмитру Медведєву.

  Зокрема, підкреслює р-н Нілов, незважаючи на те, що чинні нормативи, за якими проектуються і розмічаються місця парковки біля тротуарів, зафіксовані в Гості, нона сьогоднішній день стандартна довжина паркувального «кишені», наприклад, в Москві (6,5 м.) видається надмірною і штучно обмежує середня кількість транспортних засобів, які можуть без перешкод розташуватися на одиницю довжини притротуарной паркувальної площі. Вирішити питання, як свідчить досвід ряду європейських країн, можна за рахунок скасування розмітки окремих паркувальних місць і нанесення разом неї переривчастою розмітки в місцях, де спостерігається дефіцит паркомісць. • – Така розмітка, — упевнений Ярослав Нілов, — дозволить автовласникам займати не всі шість з половиною метрів довжини «кишені», а помітно менше, що призведе до вивільнення додаткового простору і збільшення кількості паркувальних місць...

  Нагадаємо при цьому, що 15 квітня 2015 в Правила дорожнього руху вже розглядалася відповідну зміну: визначення переривчастою розмітки 1.7 було дано в редакції «переривчаста лінія з короткими штрихами і рівними їм проміжками) - позначає смуги руху в межах перехрестя. Застосовується для розмітки зони паркування». Проте редакції ПДР від 12.07.2017 дане визначення було видалене.

  Чому, здогадатися нескладно якщо врахувати, що влада більшості російських мегаполісів (і в першу чергу — Москви) всіма правдами, а частіше — неправдами обмежують використання особистого автотранспорту громадян. Та штучне збільшення розмірів одного паркувального місця — один з інструментів їх війни з водіями. Тому неважко припустити, куди відправить прем'єр-міністр «несвоєчасно» депутатська пропозиція. Так, так, саме туди — в корзину...

  Як отримати екстрену допомогу на платних ділянках доріг М3 «Україна» і М4 «Дон»237
  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

  Переглядів: 45
 • Перегляньте також:

  В Україні набув чинності закон про продовження пільг для авто на єврономерах
  Народні умільці перетворили Жигулі Porsche Boxster (відео)
  Як виглядає найшвидший автомобіль під назвою Характерник
  Так виглядає самий занижений автомобіль у світі
  Самий божевільний тюнінг Bentley Bentayga для українських доріг
  Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти
  Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!