На дорогах України стане більше поліцейські з радарами швидкості | Та4ани

Антон Васильчук / 2018-11-30 Антон  Васильчук

На дорогах України стане більше поліцейські з радарами швидкості


З 3 грудня Патрульна поліція збільшує кількість місць фіксації швидкості з допомогою «Трукамів». У розпорядження патрульних надходить ще шість лазерних радарів.

Нову партію американських лазерних радарів TruCam Патрульна поліція отримає завтра. Всі прилади пройшли перевірку та отримали експертний висновок ГСССЗИ (Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України, - прим. ред.) і вже в понеділок, 3 грудня, з'являться на дорогах, повідомив в Facebook перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

З 3 грудня додаткові «ТруКамы» з'являться на дорогах з підвищеною аварійністю: у Вінницькій області на автошляху М12 (375 - 399 км), в Маріуполі на вул. Набережної, в Київ на Броварському проспекті, вул. Саперно-Слобідської та Столичному шосе, у Львівській області на автодорозі М-10 (0 - 15 км), в Рівненській області на автодорозі Н-22 (130 - 155 км), Тернопільській області на автодорозі М-09 (1 - 35 км), у Чернівецькій області на автодорозі Н-03 (303 - 363 км).

Радари TruCam вимірюють швидкість транспортних засобів на відстані до 1200 метрів і працюють без підзарядки до 15 годин. Інформація записується на карту пам'яті, що вміщає 16 000 відеороликів або 40 000 фотографій. Пристрій робить до 3 фотокадрів в секунду і має два режими роботи - автоматичний і ручний. Радари обладнані GPS-датчиками.

Контролювати швидкісний режим з допомогою «Трукамів» Патрульна поліція почала 16 жовтня. Радари використовуються на ділянках автодоріг, обладнаних дорожніми знаками, що інформують про фото - та відео фіксації порушень. На таких ділянках доріг повинні стояти службові транспортні засоби поліції з увімкненими проблисковими маячками синього кольору.

Як повідомляв раніше Олексій Білошицький, з 16 жовтня по 13 листопада патрульні виписали 8123 постанов про притягнення до адміністративної відповідальності за перевищення встановленого швидкісного режиму більш ніж на 20 км/год і 50 км/год у відповідності з ч. 1 і 3 статті 122 Купап. Загальна сума штрафів - 2 мільйони 289 135 тисяч гривень. На сьогоднішній день складено понад 13 тисяч постанов.

Нагадаємо, що у відповідності зі ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення штраф за перевищення встановлених обмежень швидкості більш ніж на 20 км/год складає 255 грн., більш ніж на 50 км/год - 510 грн.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"

Переглядів: 54
Перегляньте також:

В Україні набув чинності закон про продовження пільг для авто на єврономерах
Народні умільці перетворили Жигулі Porsche Boxster (відео)
Як виглядає найшвидший автомобіль під назвою Характерник
Так виглядає самий занижений автомобіль у світі
Самий божевільний тюнінг Bentley Bentayga для українських доріг
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!