АВТОВАЗ відкликає більше 3000 автомобілів | Та4ани

Bалерій Мельниченко / 2018-11-30 Bалерій Мельниченко

АВТОВАЗ відкликає більше 3000 автомобілівФото: LADA АВТОВАЗ оголосив про відкликання 3300 автомобілів LADA 4x4, які були продані з квітня поточного року по справжній момент. Причиною сервісної кампанії став заводський брак у механізмі рульового управління.
Єрмолаєва Світлана

В результаті перевірок, фахівці бренду з'ясували, що на деяких металевих деталях можуть утворитися тріщини. В крайньому випадку це може привести до руйнування складових системи. Для вирішення проблеми, виробник перевірить стан комплектуючих і при необхідності замінить зіпсовані.

Представники Волзького автозаводу сповістять власників позашляховиків LADA 4x4 з можливим дефектом і запросять в дилерський автосервіс.

Щоб не чекати офіційного оприлюднення, можна і самостійно дізнатися, чи потрапляє «всюдихід» під акцію чи ні. Для цього достатньо просто заглянути на сайт Федерального агентства «Росстандарт» і знайти потрібний список VIN несправних авто. Якщо при порівнянні ідентифікаційних номерів знайшлося збіг, потрібно зв'язатися з найближчим дилером і записатися на ремонт. Роботи і запчастини надаються власнику безкоштовно.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

Переглядів: 76
Перегляньте також:

В Україні набув чинності закон про продовження пільг для авто на єврономерах
Народні умільці перетворили Жигулі Porsche Boxster (відео)
Як виглядає найшвидший автомобіль під назвою Характерник
Так виглядає самий занижений автомобіль у світі
Самий божевільний тюнінг Bentley Bentayga для українських доріг
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!