4 вагомих причини не викидати старі свічки запалювання | Та4ани

Артем Сергієнко / 2018-11-30 Артем Сергієнко

4 вагомих причини не викидати старі свічки запалюванняФото: www.alamy.com Як автовласники надходять з відпрацьованими свічками запалювання? Негайно відправляють їх у сміттєвий бак, навіть не підозрюючи про те, що ці матеріали ще можуть послужити добру службу. Як саме використовувати старі деталі, підкаже портал «АвтоВзгляд».
Христина Ізвєкова ДОКАЗ

Не поспішайте позбавлятися від відпрацьованих свічок запалювання хоча б тому, що вони у разі виникнення непередбачених проблем з двигуном можуть допомогти майстру автосервісу поставити правильний «діагноз». Досвідчений фахівець судить про роботу і стан двигуна за виглядом, кольором і кількістю нагару, якого у новеньких матеріалів, природно, дуже мало.

ОСЬ ТАКУ, БУДЬ ЛАСКА

Але навіть якщо ніяких нарікань до двигуна не виникне, старі свічки можна використовувати в якості зразка при купівлі свіжих. Консультант магазину автозапчастин — справжній професіонал своєї справи — і без прикладів підбере необхідну деталь. Але раптом одного разу вам попадеться профан, ледь відрізняє салонний фільтр від паливного? Тут-то вас і виручать відпрацьовані матеріали, здатні уберегти гаманець від помилкових витрат.


Фото: www.maintainyourride.comЗАЛИЛО

На жаль, ніхто не застрахований від поломок автомобіля, і не виключено, що одного разу машина — ваша чи сусіда — відмовиться заводитися. Після декількох невдалих спроб запуску мотора нещодавно замінені свічки виявляться, як кажуть, залитими. Як оперативно вирішити цю проблему? Можна відправиться в магазин за новими деталями, а можна дістати із засіків старі.

Правда, на екстрений випадок відпрацьовані свічки необхідно попередньо підготувати. Що мається на увазі? Ретельне очищення і прожарювання, після яких розхідники слід упакувати в м'яку тканину, покласти в поліетиленовий пакет і прибрати в сухе місце — скажімо, в бардачок машини.

ВАТЯНА ПАЛИЧКА

Деякі умільці застосовують старі свічки запалювання і в якості такої собі «зубочистки» для «промивання» різьбових з'єднань, в яких «сидять» ці деталі. Як відомо, перед установкою нових матеріалів рекомендується обробляти гнізда спеціальним маслом, щоб не завдати шкоди різьбі вкручиваниями-выкручиваниями. Для цих цілей можна використовувати як раз-таки відпрацьовані свічки — їх, у разі чого, не шкода.

Як по свічці запалювання визначити можливі несправності двигателя112862
При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

Переглядів: 129
Перегляньте також:

В Україні набув чинності закон про продовження пільг для авто на єврономерах
Народні умільці перетворили Жигулі Porsche Boxster (відео)
Як виглядає найшвидший автомобіль під назвою Характерник
Так виглядає самий занижений автомобіль у світі
Самий божевільний тюнінг Bentley Bentayga для українських доріг
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!