Компанія «Роснефть» отримала золоту зірку премії «Товар року» за фірмове паливо Pulsar | Та4ани

Костя Павлюк / 2018-11-15 Костя Павлюк

Компанія «Роснефть» отримала золоту зірку премії «Товар року» за фірмове паливо Pulsar • Суспільство
 • СоциумКомпания «Роснефть» отримала золоту зірку премії «Товар року» за фірмове паливо Pulsar У цьому році в номінації «Найбільш популярна новинка року» в категорії «Паливо» премію отримала нафтова компанія «Роснефть» за представлене на ринку паливо Pulsar
  Максим Строкер

  У третьому кварталі цього року нафтова компанія завершила масштабний проект з розвитку паливного портфеля, який забезпечив присутність фірмового палива Pulsar 95 Pulsar 92 на 960 автозаправних станціях в 27 регіонах Росії, від Санкт-Петербурга до Далекого Сходу. Крім того, Компанія «Роснефть» випустила на російський ринок новий високооктанове паливо Pulsar 100, яке вже реалізується на заправних станціях Компанії в московському регіоні.

  Унікальність палива Pulsar полягає в тому, що в ньому міститься велика кількість високоякісних компонентів, що запобігають утворенню відкладень, які можуть призвести до втрати потужності, збільшення витрати палива і вібрації двигуна. Pulsar забезпечує чистоту паливної системи в процесі роботи двигуна. Для прикладу: при переході з звичайного бензину АІ-95 на Pulsar 95 вже після 60 годин роботи видаляється до 58 % відкладень на впускних клапанах двигуна. Крім того, Pulsar скорочує витрати автовласників на бензин: при його використанні знижується експлуатаційна витрата бензину, що дозволяє проїхати додаткові кілометри на одному повному паливному баку.

  Нове високооктанове паливо Pulsar-100 спеціально розроблене для сучасних високофорсованих двигунів з прямим впорскуванням палива. Новий преміальний продукт став офіційним паливом Російської серії кільцевих гонок і гоночної команди LADA Sport ROSNEFT. Автомобілі всіх п'яти класів серії використовують виключно бензин НК «Роснефть» з октановим числом 100.

  Урочиста церемонія вручення нагород — це фінал зведеного рейтингу кращих товарів за рік, за яким спостерігають сотні тисяч телеглядачів. В цьому році гостями свята стали понад 400 представників найбільших російських і зарубіжних компаній-виробників, торгових мереж, банківських структур, органів державного управління. Серед нагороджених — компанія «Роснефть», яка в цьому році представила в Росії інноваційне паливо — Pulsar 100.

  Премія «Товар року» була заснована Національною Торговельною Асоціацією в 1998 році і проводиться за підтримки Московської Міжнародної Бізнес Асоціації, Торгово-промислової палати РФ і Уряду Москви. Щорічно нагорода присуджується найбільш популярним товарів в різних категоріях. Перемога в цьому конкурсі — знак престижу компанії і переконливе визнання її продукції споживачем. ПАТ «НК Роснефть» — найбільша публічна нафтогазова корпорація світу та лідер інновацій в російській нафтогазовій галузі.

  Фірмове паливо Pulsar — це результат реалізації масштабної програми НК «Роснефть» з модернізації власних нафтопереробних потужностей і нефтебазового господарства, спрямованої, в першу чергу, на підвищення споживчих якостей моторних палив.

  Золота зірка премії «Товар року» за Pulsar — це найкраще підтвердження довіри клієнтів до високоякісної інноваційного продукту Компанії «Роснефть».


  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

  Переглядів: 49
 • Перегляньте також:

  Стару Волгу в США продають за ціною нового VW Golf
  BMW i8 перетворили в автомобільну скульптуру
  А може, мені теж взяти американця?
  Оновлений Opel Astra отримає «французький дизель»
  Несподівано у продажу з'явилися нові ЗІЛ-133
  Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти
  Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!