або<Як дізнатися код автомобільної магнітоли, щоб її розблокувати | Та4ани
error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або УвійтиАнтон Васильчук / дата додавання: 2018-11-09 Антон  Васильчук

Як дізнатися код автомобільної магнітоли, щоб її розблокуватиФото: nemetas.aufgegabelt.info Почастішали у 80-90-х роках минулого століття крадіжки автомобільних магнітол змусили виробників «вшивати» в кожен пристрій персональний код. Однак це хитре рішення ускладнило життя не тільки грабіжникам, але і автовласникам, вимушеним мучитися з підбором «ключа» після відключення живлення. Де шукати пароль, якщо аудіосистема заблокувалася, підкаже портал «АвтоВзгляд».
Вікторія Базылева

Персональний код, «оберіг» магнітолу від викрадачів, «обнуляється» в пам'яті пристрою при втраті живлення не більше ніж на 10-15 хвилин. Скинув водій клеми з акумулятора, викурив кілька цигарок — приймач заблокувався. Щоб знову насолоджуватися улюбленою музикою в дорозі, рульовому необхідно ввести чотиризначний пароль. І добре, якщо комбінація цифр у нього десь записана. А що робити, якщо немає?

Для початку треба зазирнути в бардачок: деякі завбачливі автобудівники розміщують в бардачку невелику наклейку, на якій вказаний в тому числі і код магнітоли (Key Code). Спроба не увінчалася успіхом? Тоді зверніться до сервісної книжки автомобіля — пароль від «музики» повинен бути прописаний і там.


Фото: car.reszvetelhete.net

Якщо відшукати «ключ» самостійно з якихось причин не вдалося, то спробуйте зателефонувати в офіційний дилерський центр. Як порталу «АвтоВзгляд» розповіли в одному з московських автосалонів, сервісні консультанти «пробивають» код магнітоли по VIN-номеру машини під внутрішньою програмою за лічені хвилини. Втім, і вони не завжди бачать у системі потрібну інформацію.

У таких випадках автовласника просять під'їхати на СТО — магнітолу знімають, переписують її заводський код і відправляють дані представництво, звідки в подальшому і приходить пароль для розблокування пристрою. Складність в тому, що цей процес може затягнутися на невизначений термін. Крім того, послугу, швидше за все, доведеться сплатити.

Чому не треба гріти машину зимой1208571
Фото: beturt.сомКак зробити, щоб на «двірники» не налипав сніг і лед764118

Якщо дилери з тієї чи іншої причини не хочуть допомагати, то можна пошукати рішення проблеми в Мережі. На просторах інтернету існує кілька безкоштовних сервісів, що підбирають код за серійним номером магнітоли. Правда, щоб роздобути цей самий серійним номер, доведеться демонтувати гаджет, що теж не так просто на деяких моделях. Ще один мінус — «калькулятори» працюють виключно зі старими автомобілями.

Крім безкоштовних сервісів, в інтернеті можна знайти і платних «фахівців», готових за невелику суму грошей вирішити проблему з «ключем». Ціна питання — від 300 до 1500 рублів залежно від моделі магнітоли. Процес той же: знімаєте пристрій і повідомляєте допомогою інтернету серійний номер «майстрам».

В крайньому випадку, коли всі варіанти вже випробувані, а пароль так і залишається загадкою, можна звернутися до справжніх професіоналів, котрі не тільки комп'ютерними програмами, але і «живим» обладнанням для роботи з магнітолою.

Вони допоможуть і при найгірших розкладах, якщо пристрій заблокувалося «намертво» після кількох невдалих спроб ввести код, або коли пароль змінювався попереднім власником. Але розцінки у них вже інші: за відновлення системи доведеться викласти не менше 2000-3000 карбованців.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

Переглядів: 33
Перегляньте також:

Свіжі подробиці про новий кросовер Datsun для Росії
У Росії відкриють продаж бюджетних іномарок з Казахстану
Як отримати запис з вуличною відеокамери при викраденні машини або ДТП
ГИБДД придумала, як круто наживатися на прийомі іспитів на права
Названі російські ціни на оновлену BMW 7-серії
Чому краще не зберігати автомобіль в гаражі
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!