або<П'ять типових міських пасток ГИБДД | Та4ани
error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або УвійтиКостя Павлюк / дата додавання: 2018-11-08 Костя Павлюк

П'ять типових міських пасток ГИБДД • ДАІ
 • ПДДПять типових міських пасток ГИБДД З одного боку, в населеному пункті зовсім вже нахабних «підстав» з боку не особливо розбірливих у методах роботи працівників ДПС начебто не чекаєш — все-таки свідків навколо вистачає. Проте в реальності можливо все: заради зайвого десятка-іншого штрафних протоколів або можливості «вымутить» хабар, служиві, часом, здатні на багато що.
  Максим Строкер

  Одна з класичних пасток — вузька вуличка з суцільною осьовою лінією, по якій ходить рейсовий автобус. Зупиночних кишень не передбачено, і коли громадський транспорт висаджує пасажирів, наступним за «басам» машинам доводиться терпляче чекати. Або здійснювати маневр «об'їзд перешкоди» — зліва від стоїть на зупинці автобуса з виїздом на зустрічну смугу.

  НЕ ПЕРЕШКОДА — НЕ ОБ'ЇДЕШ

  Водій при цьому впевнений, що в гіршому випадку йому загрожує лише штраф в 1500 рублів за ч. 3 ст. 12.15 КоАП. Насправді, автобус в даному випадку не зламався і не припаркований, тобто не є перешкодою, а тому за його об'їзд по «зустрічній» в момент посадки-висадки пасажирів, за ч. 4 тієї ж ст. 12.15 КоАП покладається 4-6 місяців позбавлення «прав» або штраф 5000 рублів. А це вже привід для окремої і багатозначною бесіди співробітника з невдалим водієм.

  10 сантиметрів зустрічки

  У працівників міської ДПС є й іншого типу «кормные місця». Зазвичай це або перехрестя, де багато авто йдуть наліво, або виїзд з багатоквартирного житлового комплексу, або парковки торгового центру — там, де машини при повороті наїжджають одним чи двома колесами на суцільну осьову розмітку. Будь-який співробітник ГИБДД, побачивши подібний маневр, негайно «порадує» водія, що той хоч трохи, хоч 10 сантиметрів, але проїхав по «зустрічній».

  А це означає загрозу позбавлення «прав» із супутньою моменту корупційної складової. За пару-трійку годин чергування в подібному місці в годину-пік тренований екіпаж ДПС може «нарубати» не менше пари сотень тисяч рублів собі в кишеню.


  Приблизно за тією ж схемою співробітники «працюють» у місцях, де половина дороги перекопана з-за аварії на який-небудь підземної комунікації, а тимчасова розмітка і знаки відповідним чином не виставлені. Люди об'їжджають «розкопки» по зустрічній смузі через суцільну осьову і опиняються в руках наряду ДПС. Кмітливі відбуваються штрафом за об'їзд «порушення правил». Менш підковані в тонкощах Кпап стають жертвами розлучення на гроші «за виїзд на зустрічну смугу».

  СПРИТНІСТЬ РУК

  Інший спосіб гарантовано «нарубати» з водіїв купу штрафів не вимагає навіть присутності живих поліцейських. Досить припаркувати комунальний вантажівка або трактор перед самим з'їздом з магістралі, контрольованим камерою автоматичної фіксації. Машини, що йдуть на поворот, будуть змушені об'їжджати цю перешкоду і з формально-камерної точки зору здійснювати поворот праворуч не з крайнього правого ряду. Це коштує 500 рублів штрафу за частиною 1 статті 12.16 КоАП. Небагато, зате «клієнтів» — сотні...

  Обережно — жовтий!

  Існує ще одна, не цілком тривіальна, але робоча поліцейська «пастка». Екіпаж ДАІ базується за перехрестям, де часто «проскакують» на жовтий сигнал світлофора, і відловлює таких лихачів одного за іншим. Адже ПДР стверджують, що жовтий — забороняючий рух сигнал. А це — 1000 рублів штрафу за 12.12 Кпап. Повторне «потрапляння» на цю статтю — аж до позбавлення прав на півроку. Досвідчений співробітник ДПС з задоволенням і профітом для свого гаманця поспілкується з таким порушником!

  Легкість буття: тест-драйв бюджетної версією Infiniti Q504804
  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

  Переглядів: 36
 • Перегляньте також:

  Свіжі подробиці про новий кросовер Datsun для Росії
  У Росії відкриють продаж бюджетних іномарок з Казахстану
  Як отримати запис з вуличною відеокамери при викраденні машини або ДТП
  ГИБДД придумала, як круто наживатися на прийомі іспитів на права
  Названі російські ціни на оновлену BMW 7-серії
  Чому краще не зберігати автомобіль в гаражі
  Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти
  Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!