Hosting Ukraine


Коли за ОСАЦВ доведеться переплатити у 5 разів більше | Та4ани

Олександр Панасюк / 2018-10-25 Олександр Панасюк

Коли за ОСАЦВ доведеться переплатити у 5 разів більшеФото www.2019god.me Відповідно до закону про ОСАЦВ, автовласники повинні мати поліс «автоцивілки» незалежно нова машина або стара, і як часто вони нею користуються. Недавно куплене авто, яке необхідно перегнати в інше місто, також має бути застраховане. Як це можна зробити при відсутності номерів, нагадає портал «АвтоВзгляд».
Іван Флягин

З ситуацією, коли необхідно оформити короткочасний договір ОСАГО, можуть також зіткнуться ті, кому дісталася машина без техогляду, і їм необхідно приїхати на ній до місця його проведення. Крім того, без такого поліса не обійтися автовласникам, які мають намір продати свою «ластівку», і їм потрібно на короткий термін зняти її з обліку. Невипадково цей тип ОСАЦВ називають транзитним.

Максимальна дія короткостроковій «автоцивілки» — 20 діб. На думку законодавців, цього повинно вистачити, щоб пригнати автомобіль до нового місця реєстрації. Тим більше, що при необхідності максимальний термін ОСАГО може бути продовжений за рахунок оформлення нового тимчасового транзитного поліса. До того ж, автовласник може укласти договір на будь-який термін у межах установлених 20 днів, але не менше, ніж на п'ять діб.

Не варто забыать, що по закінченні зазначеного в полісі терміну протягом п'яти днів слід обов'язково одержати стандартну страховку.


Звичайно, тимчасовий поліс обійдеться значно дешевше повноцінного. Вартість десятиденного договору ОСАЦВ складе близько 10% від суми річного. Відповідно страховка на 20 днів оцінюється в межах 20% від звичайної — тобто в п'ять разів дешевше. Але навіть якщо тимчасовий договір у порівнянні традиційної «автоцивілкою» не так дорого коштує, такий короткий термін все одно не виправдовує його ціну. Зате в будь-якому випадку це залишається суттєвою економією на страхові послуги при ДТП.

Процес оформлення і видачі транзитної «автоцивілки» фактично нічим не відрізняється від порядку укладення стандартного договору ОСАЦВ. Оформити тимчасовий поліс може будь-яка особа, що володіє транспортним засобом на законних підставах. Для цього необхідно надати в страхову компанію заяву, паспорт, ПТС, водійське посвідчення, а також довідку, що підтверджує відсутність аварій, вироблених з участю транспортного засобу.

Який передбачений штраф за подачу звукового сигналу під дворе4521
При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

Переглядів: 133
Перегляньте також:

Нове
Porsche побудувала кузовний цех для електричного Macan
Нове
Rolls-Royce Wraith Kryptos спантеличить власника шифровкою
Нове
Поліція в Києві зупинила крутий кортеж авто (відео)
Нове
В Україні виставили на продаж легендарний авто слуги народу
Нове
Завод, що випускає Volkswagen Passat, перепрофілюють під електромобілі
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!