або


BMW побудує новий завод в Китаї | Та4ани

Антон Васильчук / дата додавання: 2018-10-12 Антон  Васильчук

BMW побудує новий завод в Китаї


BMW Group і китайська компанія Brilliance Auto продовжили договір про співпрацю до 2040 року. Потужності спільного підприємства BMW Brilliance Automotive (BBA) вирішено збільшити до 650 000 автомобілів в рік.

Спільне німецько-китайського підприємство BBA було створено 15 років тому. Святкуючи цю подію, секретар комітету компартії Китаю провінції Ляонін Чень Цюфа і голова правління BMW Харальд Крюгер оголосили про продовження контракту до 2040 року. Як йдеться в угоді, BMW Group збільшить свою частку в BBA з 50 до 75%. Крім того, на виробничому майданчику BBA в китайському місті Тиэси буде побудований новий завод. Церемонія його закладки відбулася вчора, 11 жовтня.

У найближчі роки в будівництво нового заводу, модернізацію виробничої площадки в Дудане і акумуляторного підприємства в Шеньяні інвестують більше трьох мільярдів євро. В результаті загальна річна виробнича потужність заводів BBA збільшиться до 650 000 одиниць, що дозволить створити 5000 нових робочих місць.

У 2017 році автомобільні заводи BBA в Тиэси і Дадун випустили майже 400 000 автомобілів. В даний час завод Тиэси випускає седан BMW 1 Series, BMW 2 Series Active Tourer, седан BMW 3 Series (включаючи длиннобазную версію) і кросовер BMW X1, в тому числі і гібридну модифікацію. У Дадуне виробляють длиннобазную версію 5-Series (включаючи гібридну) і BMW X3, а з 2020 року тут почнеться серійне виробництво повністю електричного BMW iX3. Звідси iX3 будуть відправляти на всі світові ринки.

Джерело: BMW


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"

Переглядів: 28
Перегляньте також:

Тимур Бекмамбетов за кермом таксі привіз в центр Москви цілу купу ялинок
На захист Ликсутова і платних парковок від незадоволених москвичів стали інтернет-боти
Власники Skoda зможуть безкоштовно паркуватися у великих торгових центрах столиці
Навіщо в машині потрібен центральний тунель на підлозі другого ряду
У Росії відкликають понад 300 небезпечних Porsche Cayenne
Аudi поділилася подробицями про новий гарячому кросовері SQ2
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!