або


Штрафи повністю пустять на ремонт доріг | Та4ани

Bалерій Кравчук / дата додавання: 2018-10-12 Bалерій Кравчук

Штрафи повністю пустять на ремонт доріг • Суспільство
 • ДорогиШтрафы повністю пустять на ремонт доріг В більшості регіонів Росії гроші, що збираються з водіїв за допомогою камер автоматичної фіксації порушень ПДР, потрапляють до місцевих бюджетів і витрачаються на все, що завгодно крім дорожньої галузі. У Московській області вирішили відмовитися від цього принципу.
  Максим Строкер

  Штрафи з камер автоматичної фіксації вже давно і звично сприймаються регіональними владами по всій країні в якості рядового джерела доходу місцевого бюджету. Одним з небагатьох регіонів, який спрямовує всі штрафні гроші на ремонт доріг, стане з 1 січня 2019 року Підмосков'ї. Днями Мособлдума схвалила зміни до Закону Московської області «Про дорожній фонді Московської області».

  — Отримані кошти від порушень ПДР підуть на дорожню діяльність, у тому числі на забезпечення безпеки дорожнього руху, ремонт і утримання автодоріг, — процитувала прес-служба міністерства регіонального транспорту і дорожньої інфраструктури слова свого міністра Олексія Гержика.

  На даний момент підмосковний бюджет щорічно отримує з камер автоматичної фіксації порушень ПДР близько 5 млрд. рублів.

  11 жовтня 2018 року стало відомо, що Управління Федеральної антимонопольної служби по Москві (УФАС) викрило три компанії та одного індивідуального підприємця в картельній змові в ході торгів на право проведення ремонту доріг в Підмосков'ї.

  — Московське УФАС Росії виявило ознаки антиконкурентної угоди в ході аукціону на право проведення ремонту доріг в Московській області, проведеного ДБУ МО «Мосавтодор». В аукціоні брали участь АТ «САХ району Новокосіно», ТОВ «Сов-Груп», АТ «Фірма Новобуд» та ІП Ст. Е. Галанова. Початкова (максимальна) ціна контракту — 128 млн. рублів, — йдеться в повідомленні відомства.


  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

  Переглядів: 28
 • Перегляньте також:

  Тимур Бекмамбетов за кермом таксі привіз в центр Москви цілу купу ялинок
  На захист Ликсутова і платних парковок від незадоволених москвичів стали інтернет-боти
  Власники Skoda зможуть безкоштовно паркуватися у великих торгових центрах столиці
  Навіщо в машині потрібен центральний тунель на підлозі другого ряду
  У Росії відкликають понад 300 небезпечних Porsche Cayenne
  Аudi поділилася подробицями про новий гарячому кросовері SQ2
  Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти
  Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!