або


Ford перетворив Transit в електричний фургон StreetScooter Work XL | Та4ани

Олег Боднаренко / дата додавання: 2018-10-11 Олег  Боднаренко

Ford перетворив Transit в електричний фургон StreetScooter Work XL


На заводі Ford у Кельні стартувало серійне виробництво повністю електричного фургона StreetScooter Work XL. Щодня планують збирати 16 фургонів, а річний обсяг виробництва досягне 3.5 тисяч.

StreetScooter Work XL - результат співпраці компанії Ford і StreetScooter, виробника електромобілів з німецького Ахена, що належить німецькій поштовій компанії Deutsche Post DHL Group. Саме Deutsche Post DHL Group є основним споживачем електричної новинки.

Фургон базується на шасі Ford Transit і спроектований з урахуванням потреб поштової служби, яка планує використовувати новинку для експрес-доставки по всій території Німеччини. В майбутньому Ford планує продавати фургон і стороннім замовникам.

StreetScooter Work XL будуть комплектувати електромоторами потужністю до 122 л. с. (96 кВт), розвиваючими 276 Нм крутного моменту, і акумуляторними блоками ємністю до 76 кВт·год. При ємності акумулятора 76 кВт·год запас ходу без підзарядки складе до 200 км. Об'єм вантажного відділення - 20 кубічних метрів, приблизно, понад 200 коробок загальною масою до 1275 кг

Як стверджують у компанії, використання StreetScooter Work XL дозволить запобігти викид в атмосферу п'яти тонн вуглекислого газу і економити 1900 літрів палива на рік, що витрачаються рівним по потужності дизельним Ford Transit.

«Ford ми знайшли ідеального партнера, який розуміє наш гнучкий і орієнтований на клієнта спосіб виробництва. Разом ми просуваємо електромобіль в Німеччині і робимо транспорт всередині країни більш екологічним. З новим StreetScooter Work XL тепер у нас є ідеальний електричний фургон для доставки посилок в мегаполісах, що в майбутньому також принесе користь іншим транспортним компаніям», - сказав доктор Ахім Кампкер, генеральний директор і засновник компанії StreetScooter.

Джерело: InsideEVs


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"

Переглядів: 36
Перегляньте також:

Тривалий тест-драйв FIAT Doblo: для дому, для сім'ї
Тест-драйв нової Toyota Camry: ось тепер тебе люблю я!
5 найбільш великих кросоверів і позашляховиків з трьома рядами крісел
Пішли і не повернулися: як змінилися Chevrolet Cruze, Opel Astra і Honda Civic
Тест-драйв Honda Pilot: чимала авіація
Як краще всього використовувати старі автомобільні шини
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!