або


Pininfarina розсекретила характеристики електричного гіперкара PF0 | Та4ани
error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або УвійтиМарина Головко / дата додавання: 2018-07-17 Марина Головко

Pininfarina розсекретила характеристики електричного гіперкара PF0


Компанія Pininfarina поділилася першої інформацією про електричному гіперкар PF0: фірмовий дизайн, 1900-сильна силова установка, запас ходу в 500 км і максимальна швидкість 400 км/ч.

Про це глава Pininfarina Майкл Першке і головний дизайнер Луки Боргогно розповіли Electrek під час фіналу Formula E в Брукліні, надавши нові скетчі майбутнього гіперкара. За словами представників компанії, розробка новинки завершиться наступного року. Разом з командою Pininfarina над гіперкаром працюють фахівці хорватської компанії Rimac Automobili і гоночної команди Mahindra Racing.

Розробники обіцяють вражаючі динамічні характеристики, які дозволять PF0 конкурувати майбутнім Tesla Roadster. Гіперкар укомплектують двома електромоторами (по одному на вісь) з сумарною віддачею 1600-1900 л. с. З місця до 96 км/год він зможе прискорюватися менш ніж за 2.0 с., а максимальна швидкість складе 400 км/ч. Обіцяний запас ходу - 500 км, тоді як Tesla Roadster зможе проїжджати на одному заряді до 1000 км.

Pininfarina PF0 буде заряджатися від станцій швидкої зарядки потужністю 350 кВт, що дозволить відновлювати заряд батареї на 80% менше ніж за 20 хвилин.

Тираж електричного гіперкара обмежать 200 одиницями. З них 50 продадуть в США, інші на інших світових ринках. Як заявили в компанії, цінник буде семизначними. Раніше мова йшла про два мільйони євро.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"

Переглядів: 67
Перегляньте також:

Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!