або


Індуси показали электрогиперкар з технологіями Джеймса Бонда</a></h1> | Та4ани
error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або УвійтиОлег Грохольский / дата додавання: 2018-07-17 Олег Грохольский

Індуси показали электрогиперкар з технологіями Джеймса Бонда


На Фестивалі швидкості в Гудвуді представили прототип індійського електричного гіперкара Vazirani Shul. Розробили його під керівництвом дизайнера Чанкі Вазирани, який раніше працював на Jaguar, Land Rover і Rolls-Royce.

Конструкція Vazirani Shul досить незвичайна. Індійський гіперкар оснащений чотирма електродвигунами – по одному на колесо. Акумуляторна батарея у нього невелика (важить 300 кг), але зате є мотор-генератор – компактна бензинова турбіна, що виробляє електрику.

Схожа технологія була застосована на концепт Jaguar C-X75, але він так і не став серійним, хоча і засвітився у фільмі про Джеймса Бонда. Vazirani Shul ж планують випускати невеликими партіями. Доведення авто допоможе команда Формули-1 Force India.

Деталі Vazirani Shul поки тримаються в секреті. Відомо тільки, що індійський електромобіль буде трекових отримає гальма Brembo. Цілком можливо, що електричний гіперкар будуть випускати в Індії, хоча місцеві автовиробники вже мають досвід випуску спортивних моделей.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Topgir"

Переглядів: 68
Перегляньте також:

Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!