або


АВТОВАЗ відкликає понад 38 500 автомобілів LADA | Та4ани
error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або УвійтиВіка Іванченко / дата додавання: 2018-06-14 Віка Іванченко

АВТОВАЗ відкликає понад 38 500 автомобілів LADAФото: LADA АВТОВАЗ оголошує про проведення масштабної сервісної кампанії, що охоплює 38 808 позашляховиків LADA 4x4. Автобудівник виявив конструктивний дефект, з-за якого може перетираться ізоляція проводу генератора.
Вікторія Базылева

За даними Росстандарту, під відкликання підпадають 38 808 позашляховиків LADA 4x4, реалізованих російськими дилерами в період з червня 2017 року по теперішній час. Тольяттинці виявили заводську недопрацювання, яка може призвести до пошкодження ізоляції проводу генератора і, як наслідок, до перебоїв у системі електрообладнання.

Незабаром власники всіх потенційно несправних автомобілів отримають запрошення на сервіс в офіційний дилерський центр. В рамках відкличний кампанії працівники СТО встановлять додаткові хомути кріплення джгута, а заодно і перевірять цілісність ізоляції проводів. Всі роботи, зрозуміло, будуть проводитися безкоштовно для власників машин.

Нагадаємо, що зовсім недавно — в кінці квітня — АВТОВАЗ запустив іншу сервісну акцію, що охоплює LADA Granta і LADA Kalina. Причиною проведення тієї відкличний кампанії стала несправність системи екстреного реагування ЕРА-ГЛОНАСС, яка може не спрацювати при ДТП.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

Переглядів: 62
Перегляньте також:

Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!