або


У Москві на місяць перекрили десятки вулиць | Та4ани
error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або УвійтиМарина Гончарук / дата додавання: 2018-06-14 Марина Гончарук

У Москві на місяць перекрили десятки вулицьtengrinews.kz З 14 червня по 15 липня близько двох десятків столичних вулиць і набережних перекрили для автомобільного руху у зв'язку з проведенням Чемпіонату світу з футболу.
Максим Строкер

Столичний Центр організації дорожнього руху повідомив, що з сьогоднішнього дня, 14 червня, і до закінчення ЧС-2018, 15 липня на столичних вулицях вводяться перекриття руху. Найбільш жорсткі заборони на проїзд будуть вводитися за день до проведення матчів на стадіонах «Спартак» і «Лужники»: 14 червня, 16-17 червня, 19-20 червня, 25-26 червня, 30 червня, 1 липня, 10-11 липня і 14-15 липня. У зв'язку з цим будуть заблоковані вулиця Доватора, вулиця Єфремова, Проектований проїзд №2309, вулиця 10-річчя Жовтня, 3-я вулиця Фрунзе, Лужнецкий проїзд, Новодевичья, Ростовська, Саввинская набережні і Хамовнічеський Вал.

З 14 червня по 15 липня буде повністю перекрито з'їзд з зовнішньої сторони ТТК на Новодевичью набережну, в дні матчів також з'їзди з внутрішньої сторони ТТК в районі стадіону «Лужники» на Хамовнічеський Вал і з зовнішньої сторони ТТК на Комсомольський проспект. На весь період ЧС-2018 закриваються вулиця Лужники і Лужнецькій набережна. На місяць заборонений в'їзд транспорту без спецперепустки в Абрикосівська провулок, на вулицю Кооперативна, Малий Саввінскій провулок, Новодівочий проїзд, Велику Піроговську, вулицю Єфремова, Малу Піроговську вулицю, вулицю Погодинская, вулиці Савельєва і Усачова, Хамовнічеський Вал, Усачевский і Навчальний провулки і на набережній фрунзе набережну.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

Переглядів: 49
Перегляньте також:

Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!