або


Як пристойно заощадити на обслуговуванні будь-якої моделі KIA під час ЧС-2018 | Та4ани
error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або УвійтиМикита Стець / дата додавання: 2018-06-14 Микита Стець

Як пристойно заощадити на обслуговуванні будь-якої моделі KIA під час ЧС-2018 • Автомобілі
 • Прайс-листКак пристойно заощадити на обслуговуванні будь-якої моделі KIA під час ЧС-2018 Сьогодні хто тільки не піариться на ЧС-2018 з футболу, що проходить у Росії. На тлі загального інтересу до мундіалю автовиробники випускають спецверсії моделей, встановлюють машини «футбольні» сервіси і додатки, придумують гімни до початку чергової рекламної компанії. При цьому більшість з них не мають ніякого відношення до футбольного свята, а тільки намагаються підняти свої продажі. За винятком, мабуть, корейської KIA, тісно співпрацює з FIFA ось вже більше 10 років.
  Михайло Ростарчук

  Досить сказати, що тільки в цьому році марка передала організаційного комітету чемпіонату 424 автомобіля. Зрозуміло, що така суттєва технічна допомога допоможе провести чемпіонат на високому рівні, що позначиться і на якості обслуговування в тому числі і російських уболівальників. Однак навіть хороший сервіс на крутому заході в кишеню не покладеш. І KIA Motors Rus вирішила зробити автовласникам реальний подарунок, який можна отримати у будь-якому дилерському центрі бренду з 14 червня по 15 липня 2018 року. Виробник прямо підкреслює, що його пропозиція приурочена до Чемпіонату світу з футболу-2018, який проходив в Росії.


  Якщо коротко, то під час футбольного свята в усіх дилерських центрах KIA для клієнтів, які звертаються до сервіс, передбачені вигідні пропозиції, в рамках яких, як повідомили порталу «АвтоВзгляд» в російському офісі KIA, автовласники можуть отримати знижку на проходження ТО, додаткові послуги та матеріали за результатами ТЕ і встановлення аксесуарів.

  Щоправда, точні цифри знижок-дисконтів, як і список операцій, що входять в сервісну кампанію FIFA, не називаються: їх встановлює конкретний дилер. Проте, запевняє директор з післяпродажного обслуговування KIA Motors Rus Олег Борисов, всі клієнти, які скористалися унікальною пропозицією, отримають якісне обслуговування за привабливими цінами.

  Оле-оле-оле: UAZ Patriot робить ставку на футбол646
  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

  Переглядів: 45
 • Перегляньте також:

  Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти
  Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!