або


Що відчуває водій при аварії на швидкості 400 км/год</a></h1> | Та4ани
error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або УвійтиМарія Гавриленко / дата додавання: 2018-06-14 Марія Гавриленко

Що відчуває водій при аварії на швидкості 400 км/год


Лоріс Бикоччи – один з найвидатніших тест-пілотів сучасності. Судіть самі: італієць відчували і доводив до розуму Lamborghini Countach, Bugatti EB110 і Chiron, Koenigsegg CCX і Pagani Zonda. Але найбільше йому запам'яталися тести Bugatti Veyron на високошвидкісному автодромі Нардо.

Справа в тому, що саме на Бугатті Вейрон Лоріс Бикоччи потрапив в серйозну аварію. На швидкості приблизно 395-398 км/год у нього лопнула передня шина.

Вибух покришки розірвав крило і підняв кришку переднього багажника так, що пілот не зміг нічого бачити. Гіперкар Бугатті вдарився об відбійник і, як наслідок, луснула ще й задня покришка. В добавок ще й гальма відмовили.

Вражає той факт, що в такій екстремальній ситуації італієць зміг зберегти самовладання. Щоб зупинити Bugatti Veyron, тест-пілот притер його до відбійника. Для уповільнення знадобилося 1800 м, а пізніше керівництву Бугатті довелося оплатити заміну відбійника.

Потім Bugatti загорівся і Бикоччи довелося покидати ще не зупинився авто. При цьому заклинили двері пілот вибивав ногами. На щастя, все обійшлося і вже ввечері того ж дня його відпустили з лікарні в готель.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Topgir"

Переглядів: 77
Перегляньте також:

Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!