або


Відеофіксацію порушень ПДР оцінили 1.1 млрд гривень | Та4ани

Марина Піддубна / дата додавання: 2018-06-13 Марина Піддубна

Відеофіксацію порушень ПДР оцінили 1.1 млрд гривень


МВС оцінює вартість запуску в Україні системи автоматичної фото - і відеофіксації порушень ПДР 1.1 млрд гривень. Більше половини вказаної суми — вартість закупівлі й установки стаціонарних і пересувних комплексів.

Ця сума була визначена за результатами аудиторської перевірки Національної поліції, що проводилася Рахунковою палатою з 7 грудня 2017 року по 1 березня 2018 року. Як вказується у звіті, однією з причин того, що система досі не впроваджена, є «брак грошових коштів для встановлення та функціонування відповідного обладнання, а також відсутність нормативних актів, які б визнач технічні вимоги до системи фіксації, порядок обліку дорожньо-транспортних пригод і т. д.»

В МВС та Національної поліції підрахували, що для створення і введення в експлуатацію інформаційно-телекомунікаційної системи автофиксации порушень ПДР та програмного забезпечення для неї необхідно 317.7 млн. грн. Ще 29.3 млн. грн. знадобиться для обстеження комплексної системи захисту інформації об'єктів і відповідного ПЗ.

Придбання та введення в експлуатацію комп'ютерного, мережевого і телекомунікаційного обладнання, а також мобільних комплексів автофиксации і транспортних засобів для їх розміщення, обійдеться в 118.7 млн. грн. Придбання та запуск стаціонарних і пересувних комплексів автофиксации порушень ПРАВИЛ дорожнього руху на автодорогах загального користування державного значення коштуватиме 643 млн. грн.

У листопаді 2017 року в МВС заявили, що за півтора року планують встановити на автошляхах країни чотири тисячі камер фото - і відеофіксації. Кошти планувалося брати з різних джерел, у тому числі з бюджету і Державного дорожнього фонду.

Нагадаємо, що 1 червня начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій повідомив, що на аварійно-небезпечних ділянках доріг система автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху запрацює до кінця поточного року. На цьому етапі планують запустити 200-300 комплексів.

Джерело: Економічна правда


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"

Переглядів: 58
Перегляньте також:

Новий універсал Mercedes-Benz CLA вивели на тести
Французька компанія випустить літаючий мотоцикл
Volkswagen вивів на тести новий електрокар I. D. Neo
Кабмін опублікував тимчасовий порядок розмитнення «евроблях»
Ford створив будку для собаки з активною системою шумозаглушення
У ЄС посилили норми викидів для нових автомобілів
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!