або


Відеореєстратор і інші гаджети, які краще не брати в дальню поїздку | Та4ани

Катерина Кульчіцька / дата додавання: 2018-06-13 Катерина Кульчіцька

Відеореєстратор і інші гаджети, які краще не брати в дальню поїздку • Фан зона
 • ПутешествияВидеорегистратор і інші гаджети, які краще не брати в дальню поїздку Серед різного роду дорожніх випробувань, з якими стикаються російські автопутешественники в Європі, є й таке несподіване, як заборона на використання різних автомобільних гаджетів і девайсів. І страшні історії про те, як у Німеччині за відеореєстратор на склі можуть виписати величезний штраф, а в Австрії — посадити у в'язницю, не исовсем вірні. Портал «АвтоВзгляд» розібрався, які ж прилади в Європу все-таки можна взяти, а які краще залишити вдома.
  Марина Ведяшкина

  До відеореєстраторів в деяких європейських країнах дійсно ставляться насторожено, так як запис відео, на який потрапляють люди, може класифікуватися як вторгнення в приватне життя. У Росії це поки незвично, а ось європейці ретельно оберігають своє право на особистий простір. Але навіть при цьому не можна сказати, що в Європі є жорстка заборона на зйомку відео. Однак обмеження, подекуди навіть досить жорсткі, є.

  Так, у Німеччині існує заборона на зйомку на парковці: в кадр може потрапити людина, що зовсім цього не бажав, знімати дозволено тільки в русі. В дорозі ж ніхто не буде контролювати, чи встановлений відеореєстратор в салоні. Але ось використовувати відео ви можете тільки в особистих цілях. Їм не можна ділитися в Мережі і передавати його третім особам: це може загрожувати і мінімум штрафом в 150 євро і позовами від незадоволених «героїв» вашої зйомки.

  Однак історії про те, що реєстратори відбирають на кордоні, можна вважати дорожніми байками. Якщо розібратися в ПДР країн, по яким ви збираєтеся подорожувати, можна і без штрафів познімати з допомогою реєстратора красиві пейзажі.


  Фото topratedanything.com

  Так, в Білорусії, Польщі, Сербії, Нідерландах, Франції, Іспанії, Австрії та Німеччини (є нюанси, про які ми вже говорили) використання реєстраторів дозволено, але пам'ятайте про те, що в Європі поважають особисте життя. Якщо не хочете проблем, то не викладайте відео, на яких можна ідентифікувати людей або номери машин.

  РАДАР БІДИ

  А ось ставлення до використання радар-детекторів в Європі доброзичливим не назвеш. В основному, наші західні сусіди намагаються припиняти використання «антирадарів». Але знову ж, це правило діє не скрізь. Більшість європейських країн, не забороняють такі пристрої, розташоване на сході Старого світу: Чехія, Сербія, Білорусь, Болгарія, Україна. А ось в Австрії, Бельгії, Німеччині, Нідерландах та скандинавських країнах вони фактично під забороною: за них можуть і оштрафувати, і конфіскувати прилад.

  А, скажімо, в Швеції — і зовсім укласти водія під варту. Одним словом, при підготовці до поїздки обов'язково вивчіть правила використання радар-детекторів у країнах передбачуваного перебування. І майте на увазі, що використання активних «антирадарів» практично скрізь є кримінальним злочином.

  Відпочинок в Білорусії на авто: все, що ви хотіли знати, але соромилися просить6840
  Фото visitgreenland.сомКак радар-детектори адаптували для роботи в России55801ВЗЛЕТ-ПОСАДКА

  Ще один гаджет, до якого європейці ставляться неоднозначно, це квадрокоптеры. Як правило, заборони на їх використання стосуються людних громадських місць, але є і виключення. В Італії ви не зможете запустити дрон поруч із великими транспортними хабами — вокзалами, аеропортами, а також і урядовими військовими об'єктами.

  Також як і в Італії, зйомку за допомогою апарата для домашнього архіву можна вести тільки на вільних просторах в Австрії та Чехії, а ось для комерційної зйомки потрібно купувати ліцензію. Отже, в містах не можна «літати» в Іспанії, в громадських місцях та житлових масивах — у Бельгії, Німеччині, Польщі, Хорватії, Швеції. У Франції в населених пунктах не можна відпускати від себе дрон далі ніж на 100 м.

  Ці правила продиктовані тим, що пропелер дрона може нанести каліцтва людей, тому і не можна запускати його в людних місцях, а турбота про особисте життя забороняє знімати на приватній території. В принципі, всі правила логічні і зрозумілі, пам'ятайте про них і ваш відпочинок пройде без непотрібних ускладнень.


  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

  Переглядів: 95
 • Перегляньте також:

  Новий універсал Mercedes-Benz CLA вивели на тести
  Французька компанія випустить літаючий мотоцикл
  Volkswagen вивів на тести новий електрокар I. D. Neo
  Кабмін опублікував тимчасовий порядок розмитнення «евроблях»
  Ford створив будку для собаки з активною системою шумозаглушення
  У ЄС посилили норми викидів для нових автомобілів
  Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти
  Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!