або<

Hosting Ukraine


Tesla проведе реорганізацію і скоротить 9% співробітників | Та4ани
error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або УвійтиПавло Лазарев / дата додавання: 2018-06-13 Павло Лазарев

Tesla проведе реорганізацію і скоротить 9% співробітників


Компанія Tesla оголосила про реорганізацію для досягнення рентабельності у другій половині року. Скоротять 9% співробітників, не пов'язаних безпосередньо з виробництвом автомобілів.

За інформацією Electrek, реалізація плану «ретельної реорганізації» Tesla почалася в понеділок, коли компанію покинули перші звільнені. Офіційне повідомлення всі потрапили під скорочення отримають до кінця тижня.

Раніше глава Tesla Ілон Маск пообіцяв, що компанія покаже прибуток вже в третьому кварталі. Частиною плану зі зменшення витрат і є вимушена реорганізація компанії, про яку в минулому місяці Маск повідомив співробітникам в електронному листі.

«У рамках реорганізації ми згладжуємо структуру управління, щоб налагодити комунікації всередині компанії, скоротити бюрократію і швидше вирішувати завдання», - написав він, додавши, що скорочення торкнеться тільки найманих працівників, «наші партнери з виробництва не включені в цей список». У теж час Маск підкреслив, що компанія і надалі продовжить наймати висококласних фахівців на різні ділянки виробництва.

Назвавши скорочення персоналу наслідком запланованого спрощення структури управління, глава Tesla написав, що це не завадить компанії до кінця поточного місяця наростити виробництво Model 3 до 5000 одиниць на тиждень.

Як пише Electrek з посиланням на власне джерело в Tesla, з початку поточного року кількість співробітників компанії збільшилася більш ніж на 10%. Станом на березень в компанії працювало понад 37 тисяч співробітників, у той час як наприкінці 2015 року їх було трохи більше 14 тисяч.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"

Переглядів: 49
Перегляньте також:

Свіжі подробиці про новий кросовер Datsun для Росії
У Росії відкриють продаж бюджетних іномарок з Казахстану
Як отримати запис з вуличною відеокамери при викраденні машини або ДТП
ГИБДД придумала, як круто наживатися на прийомі іспитів на права
Названі російські ціни на оновлену BMW 7-серії
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!