або<

Hosting Ukraine


Ford Explorer і Jeep Grand Cherokee провалила краш-тести з малим перекриттям | Та4ани
error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або УвійтиІрина Пилипчук / дата додавання: 2018-06-12 Ірина Пилипчук

Ford Explorer і Jeep Grand Cherokee провалила краш-тести з малим перекриттям


Страховий інститут дорожньої безпеки США (IIHS) опублікував результати краш-тестів середньорозмірних кросоверів: два з восьми автомобілів не змогли забезпечити безпеку переднього пасажира при ударі з 25-процентним перекриттям. Ними виявилися Ford Explorer і Jeep Grand Cherokee.

Сім з восьми брали участь в краш-тестах кросоверів - моделі 2018 року і лише один 2019 року - оновлений Kia Sorento. Він і став кращим у цій серії тестів, отримавши найвищий бал Top Safety Pick+ за загальну безпеку та «добре» за безпеку переднього пасажира. Як зазначили випробувачі, при ударі з 25-процентним перекриттям простір для ніг переднього пасажира зменшилася лише на 10 см, а рух манекена було добре контрольованим.

Оцінку «добре» також отримали Volkswagen Atlas і GMC Acadia, хоча в останнього дещо гіршою виявилася оцінка за «пасажирські утримуючі пристрої та кінематику». При зіткненні голова манекена, що сидів на передньому пасажирському сидінні Acadia, зісковзнула з подушки безпеки вправо, що збільшило ризик травми. Що стосується деформації салону, то в GMC Acadia вона склала 5 див. Це кращий результат серед усіх учасників цієї серії краш-тестів.

На четвертому місці Toyota Highlander. За загальну безпеку японський кросовер отримав оцінку «задовільно», за безпеку переднього пасажира - «добре». Оцінку «задовільно» також отримали Nissan Pathfinder і Honda Pilot. В останнього дослідники відзначили проблему з подушкою безпеки, аналогічну тій, що була виявлена в GMC Acadia.

Найгіршими в цій серії краш-тестів виявилися Ford Explorer і Jeep Grand Cherokee. Американські випробувачі поставили їм оцінку «слабо». Так при зіткненні у Explorer деформація дверного порогу у бік переднього пасажира склала більше 15 см, нижня частина передньої стійки просіла в салон на 38 см, а верхня (включаючи передню панель) - на 33 див. В умовах реального ДТП це могло привести до переломів правого стегна та лівої гомілки переднього пасажира.

Суттєвою була деформація дверного порогу і у Grand Cherokee - 25.5 див. Більш того, при зіткненні сидить на передньому пасажирському сидінні манекен пробив головою подушку безпеки, вдарився об передню панель, а потім хитнувся в бік відкрилася двері. Бічна шторка безпеки при цьому не спрацювала. У реальному ДТП це коштувало б пасажиру зламаної ноги і серйозних травм голови і шиї.

Джерело: IIHS


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"

Переглядів: 79
Перегляньте також:

Свіжі подробиці про новий кросовер Datsun для Росії
У Росії відкриють продаж бюджетних іномарок з Казахстану
Як отримати запис з вуличною відеокамери при викраденні машини або ДТП
ГИБДД придумала, як круто наживатися на прийомі іспитів на права
Названі російські ціни на оновлену BMW 7-серії
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!