або<Прокремлівські активісти розкритикували реформу ОСАЦВ Центробанку | Та4ани
error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або УвійтиСаша Мельник / дата додавання: 2018-05-17 Саша Мельник

Прокремлівські активісти розкритикували реформу ОСАЦВ Центробанку • Суспільство
 • Страхування і налогиПрокремлевские активісти розкритикували реформу ОСАЦВ Центробанку Плани Центробанку змінити базову ціну поліса ОСАЦВ і коефіцієнти до нього викликали невдоволення представників Загальноросійського народного фронту (ЗНФ) — організації, лідером якої вважається Володимир Путін.
  Максим Строкер

  Керівник проекту ОНФ «За права позичальників» Віктор Климов заявив, що збільшення тарифів ОСАЦВ не вирішить системних проблем на ринку страхування автоцивільної відповідальності. Нагадаємо, що Банк Росії оголосив про плани зміни «коридору» базових тарифів ОСАЦВ і коефіцієнти до ним з 31 серпня. Зараз мінімальна вартість поліса ОСАЦВ обмежена діапазоном 3432-4118 рублів. ЦБ має намір розширити його на 20% і вгору, і вниз.

  – Сьогодні ціна на поліс ОСЦПВ для більшості автомобілістів і так знаходиться на межі соціально прийнятної рентабельності. Ще трохи і середня вартість поліса вийде на рівень величини, порівнянної з прожитковим мінімумом по регіонах, що з точки зору соціальної справедливості, м'яко кажучи, не дуже правильно. В результаті може зрости кількість підроблених полісів, — припустив Клімов.

  Він зазначив, що розмови про лібералізацію цін на ринку автострахування можливі, і до цього треба рухатися, але тільки тоді, коли продукт і його ринок збалансовані. Він додав, що не варто спиратися тільки на звітність страховиків, «ситуацію треба розбирати набагато глибше».


  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

  Переглядів: 51
 • Перегляньте також:

  Свіжі подробиці про новий кросовер Datsun для Росії
  У Росії відкриють продаж бюджетних іномарок з Казахстану
  Як отримати запис з вуличною відеокамери при викраденні машини або ДТП
  ГИБДД придумала, як круто наживатися на прийомі іспитів на права
  Названі російські ціни на оновлену BMW 7-серії
  Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти
  Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!