або<Британські вчені назвали водіїв електромобілів більш щасливими | Та4ани
error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або УвійтиСаша Мельник / дата додавання: 2018-05-17 Саша Мельник

Британські вчені назвали водіїв електромобілів більш щасливими


Британські вчені визначили залежність стану водія від типу силової установки автомобіля. Як з'ясувалося, водії електрокарів відчувають себе більш спокійними і щасливими, ніж їх колеги, які керують автомобілями з ДВС.

Дослідження проводилося співробітниками найстарішого навчального закладу Великобританії - університету Йорка. В якості замовника виступила британська компанія London Electric Vehicle Company (LEVC), що належить китайському автоконцерну Geely. Нещодавно LEVC почала випускати електричні кеби, які повинні будуть замінити дизельні таксі. У компанії вирішили дізнатися, як поставляться до заміни лондонські таксисти і яким чином вона позначиться на їх самопочутті.

В якості експериментального зразка використовували чорний кеб LEVC TX з гібридною силовою установкою з запасом ходу на електротязі 129 км. Від станції швидкої зарядки акумуляторний блок автомобіля можна протягом 45 хвилин зарядити ще на 80 км шляху, а від станції постійного струму - за 25 хвилин. Це дозволяє таксистам обходитися без ДВС і використовувати його тільки для поїздок на великі відстані. Опонентом виступив дизельний кеб LTC TX4 (дані про силовій установці автомобіля дослідники не вказали).

Під час експерименту мозкова активність чотирьох лондонських таксистів фіксувалася за допомогою спеціальної шапочки з десятками електродів, що дозволяла записувати електроенцефалограму мозку водія під час руху. Так само, контролювалася частота серцевих скорочень. Як з'ясувалося, завдяки зниженню рівня шуму в салоні (у електрокара на 5 дБ нижче), водій спокійніше, але при цьому більш сконцентрований на водінні, особливого на світлофорах. Також у водіїв електрокарів було відзначено зниження частоти серцевих скорочень. Самі ж вони відзначили «більше почуття щастя», яке було зарахованого дослідниками до переваг електричних моделей.

Джерело: Motoring Research


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"

Переглядів: 50
Перегляньте також:

Свіжі подробиці про новий кросовер Datsun для Росії
У Росії відкриють продаж бюджетних іномарок з Казахстану
Як отримати запис з вуличною відеокамери при викраденні машини або ДТП
ГИБДД придумала, як круто наживатися на прийомі іспитів на права
Названі російські ціни на оновлену BMW 7-серії
Чому краще не зберігати автомобіль в гаражі
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!