або


В Україну почали постачати автогаз з Єгипту | Та4ани

Алина Бирюкова / дата додавання: 2016-09-20 Алина Бирюкова

В Україну почали постачати автогаз з Єгипту


Компанія «Газтрон-Україна» (входить в ITL Group) почала імпортувати скраплений вуглеводневий газ єгипетського виробництва. Перший LPG танкер доставив в порт Чорноморська близько 2.5 тисяч тонн палива.

Виробником зрідженого газу є Egyptian Bharaini Derivatives Company. Згідно паспорту якості продукту, яка є в розпорядженні Нафторинку, щільність палива становить 0.51 кг/м3, масова частка пропану -94.8%, бутану і ізобутану – 4.3%, етану - 0.9%. Як зазначає видання, зазначена імпортна поставка є унікальною, оскільки раніше українські морські термінали, проводили перевалювання зрідженого газу тільки на експорт, переважно до Туреччини.

Також зазначено, що імпорт ЗВГ морським шляхом став можливий через цінової ситуації на ринку. У нинішній ситуації з високою вартістю автогазу і нерегулярними оптовими поставками українські імпортери почали використовувати схеми реверсу російського і казахстанського газу з Польщі, а також імпортувати зріджений газ з Італії та Латвії. За словами генерального директора «Газтрон-Україна» Владислава Колодяжного єгипетський газ буде реалізований через біржові торги. Незабаром компанія очікує ще одну поставку скрапленого газу по морю.

Як зазначає УНІАН, від 80 до 85% зрідженого газу в Україні використовується в якості моторного палива. Провідними постачальниками цього товару за підсумками першого півріччя 2016 року є Росія (49.8% в загальному балансі ринку) і Білорусь (21.5%), на власне виробництво припадає 28.7%. За даними консалтингової компанії UPECO в загальному балансі українського ринку світлих нафтопродуктів частка скрапленого газу становить близько 15.5%.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"

Переглядів: 225
Перегляньте також:

Тимур Бекмамбетов за кермом таксі привіз в центр Москви цілу купу ялинок
На захист Ликсутова і платних парковок від незадоволених москвичів стали інтернет-боти
Власники Skoda зможуть безкоштовно паркуватися у великих торгових центрах столиці
Навіщо в машині потрібен центральний тунель на підлозі другого ряду
У Росії відкликають понад 300 небезпечних Porsche Cayenne
Аudi поділилася подробицями про новий гарячому кросовері SQ2
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!