або


Злочинець та шибениця | Та4ани

Ігор Шевчук / дата додавання: 2015-03-11 Ігор Шевчук

Злочинець та шибениця


Часто дивуюся тому, як складається та змінюється моє життя. Буває так, що я чогось дуже прагну, але ніяк не можу цього досягти, а буває й так, що я й не задумуюсь та не розраховую на щось, а в кінцевому результаті отримую все й навіть більше. Як оволодіти цим диво-механізмом? Що і як впливає на ці життєві процеси? Я багато думав про це, але відповіді на свої питання так і не знайшов.

Читаючи Вадима Зеланда я почав звертати увагу на питання вибору. Можливо, це звучить дуже дивно, але на «успішність» дня може впливати навіть ранковий вибір кольору сорочки або типу одягу. Абсолютно усі дії мають причинно-наслідкові зв’язки. Одягаючи зранку діловий одяг та ділове взуття й готуючись до незапланованих зустрічей або поїздок до суду, — обов’язково отримаєш щось подібне. Одягаючи кеди і налаштовуючи себе на те, що сьогодні все одно ніхто до тебе не прийде, то так воно і буде. І це реально працює. Питання лише в тому, що ти для себе сьогодні обираєш.

Натрапив в Інтернеті на цікаву замітку, яка, я вважаю, буде доречною за даної теми.

«Одна людина скоїла злочин. Її спіймали і привели на суд до короля. За його діяння за законом присуджувалася смертна кара, але король запропонував йому самому обрати свою долю:  або бути повішеним, або потрапити за великі, чорні, страшні сталеві двері. Злочинець подумав і вибрав шибеницю. Коли на шию йому накинули петлю, він раптом сказав:

- Мені стало цікаво: що там, за тими дверима?

Король розсміявся:

- Так от, розумієш, забавна штука виходить. Я всім пропоную цей вибір – і всі вибирають шибеницю.

- А за дверима-то що? – Допитується злочинець. – Я все одно вже нікому не скажу, – додав він, вказуючи на петлю.

Помовчавши, король відповів:

- Там – свобода. Але люди так бояться невідомості, що віддають перевагу їй мотузку.»

Ваш результат стовідсотково залежить від Вашого вибору. Однак існує ряд факторів, які на цей вибір впливають. Страх, зона комфортну, невідомість тощо. Виходить так, що вибір свій ми вчиняємо не за власними бажаннями, а за примусом факторів, які на нас тиснуть. Уявіть собі економіста, який мріє бути танцюристом, але не може собі цього дозволити бо в нього кредит/діти/сім’я тощо. Танцюристом він не стане, якщо не буде цим займатись. Питання, чи зможе він з таким дискомфортом стати економістом? Я думаю, що також ні.

Прочитавши даний номер нашого журналу або проігнорувавши його, Ви також робите вибір. Хочу лише зауважити, що такі дії також мають наслідки. Наприклад, Ви можете застосувати отриманні знання і заробити мільйон або ж навпаки, не володіючи такими знаннями, втратити все. Вибір за Вами!

Цей текст було написано у якості "Слова редактора" до №36 журналу "З любов'ю до права".

Переглядів: 663
Перегляньте також:

Тривалий тест-драйв FIAT Doblo: для дому, для сім'ї
Тест-драйв нової Toyota Camry: ось тепер тебе люблю я!
5 найбільш великих кросоверів і позашляховиків з трьома рядами крісел
Пішли і не повернулися: як змінилися Chevrolet Cruze, Opel Astra і Honda Civic
Тест-драйв Honda Pilot: чимала авіація
Як краще всього використовувати старі автомобільні шини
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!