Пацієнт буде жити. Частина 3. Огляд порогів та днища. | Та4ани
Машини > ЗАЗ > 110307 > ЗАЗ 110307 Фенікс > Пацієнт буде жити. Частина 3. Огляд порогів та днища.


Hosting Ukraine


ЗАЗ 110307 Фенікс / Ігор Шевчук / 2016-12-03 Ігор Шевчук

Пацієнт буде жити. Частина 3. Огляд порогів та днища.


Вітаю! Ми продовжуємо наш капітальний ремонт кузова Славути. Сьогодні на Вас чекає серія про пороги та днище. 

Якщо ви читаєте мій БЖ вперше, то ось вам  частина 1 та частина 2.

Якщо Ви звертали увагу на інші фотографії цієї машини у попередніх замітках БЖ, то, мабуть, помітили, що вона (машина) була оснащена пластиковим "обвісом" у вигляді накладок на задні арки та пороги. В салоні, звісно, на порогах також пластик. Таким чином із обох боків усе було прикрите накладками і оцінити реальні масштаби проблеми вдалося лише після повного демонтажу всього, що можна було демонтувати.

Ці фото я зробив у той день, коли вперше приїхав поглянути на вже розібраний автомобіль. Те, що я побачив, повергло мене у шок.Я підходив до машини зі сторони пасажира, тому не одразу побачив усе те жахіття. Так-так, не фото ще не жахіття. Це, можна сказати, живісінький поріг, найціліше місце, якщо так можна висловитись)) Далі було набагато гірше.Зі сторони водія, автомобіль не згнив. Згнив, це коли є якись іржавий метал. У моєму випадку не було нічого. Метал просто зник. Випарувався. Щез. Навіть не знаю яке слово тут буде виглядати доцільніше.


Із салону усе виглядає ще страшніше.Побачивши ці масштаби, я зрозумів, що процес ремонту буде дорогим та затяжним. Але відступити було нікуди.
Дивно, але пасажирська сторона постраждала дещо менше. Мабуть рівень вологості з боку водія усе ж таки набагато вищий (мокре взуття, багнюка, сніг тощо).


Отже, як я вже сказав, відступати нікуди. Сказав "А", то й говори "Б". Питання рентабельності ремонту відходить на другий план. Цей автомобіль у свій час подарував мені багато теплих спогадів та емоцій. Дати йому померти десь під відкритим небом, або здати на металобрухт (як багато хто любить радити за таких обставин) — було б не чесно з мого боку. Можна сказати, що я дещо завинив перед цією машиною. Так, цей кузов мені вже дістався у жахливому стані, проте роки моєї нещадної експлуатації довели цей стан до катастрофічного. То ж я поспішаю виправитись.


Далі буде...

Переглядів: 698
Перегляньте також:

Нове
Як приколхозити модуль?
Нове
Тюнінг. Частина 2. Бракодєли.
Нове
Тюнінг. Частина 1. Ніштяки.
Нове
Відкрасились №2
Нове
Заматували
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!