Тюнінг. Частина 2. Бракодєли. | Та4ани
Машини > ЗАЗ > 110307 > ЗАЗ 110307 Фенікс > Тюнінг. Частина 2. Бракодєли.
ЗАЗ 110307 Фенікс / Ігор Шевчук / 2019-08-06 Ігор Шевчук

Тюнінг. Частина 2. Бракодєли.


Вирішив я підзібрати усі запчастини до купи. Першими під руку попалися супорта. Дай думаю приміряю Нива-шланги. Почав вкручувати перепускні болти.На одному вкрутився без проблема, а ось на іншому....


не вкручується і все... Ну думаю приїхали. Мабуть різьба на супортах мертва. Але ні. Знайшов інший (звичайний) болт з аналогічним ходом і він без проблем вкрутився пальцями. Ну чудеса якісь... Крутив я його довго. Думав, що в мене вже дах поїхав. Різьба в нормі. Болт спеціальний для ланос супортів. Якого дідька? Залишався варіант вкрутити на силу, але тоді супорт на смітник. 

"А ларчик просто открывался" (с)


Тест на уважність. На фото два перепускних болта для ланосівських супортів. Замовлені одночасно в одному магазині.  Увага питання! Чому один вкручується пальцем, а інший не закрутив і ключем?)

Ну ладно з цими болтами. Замовлю ще один. Заплачу ще раз 100500 грн за доставку болтіка.

А що у нас із задніми гальмами?

Ой...

Мені потрібні були опорні щити на задок. Новими їх не знайти. Тому я вирішив купити вживані в зборі і все викинути окрім них. Добре, що не встиг викинути, а то й не знав би зарання, що нові запчастини не підходять.

Ну що за приколи такі? Ну раз ти вже вирішив виготовляти запчастини. Ну візь, блін, лінійку і поміряй розміри. Нє.. Давай клєпати шопопало...

Далі буде...  

Переглядів: 285
Перегляньте також:

Нове
Як приколхозити модуль?
Нове
Тюнінг. Частина 1. Ніштяки.
Нове
Відкрасились №2
Нове
Заматували
Нове
Ремонт дверей
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!