Правила | Та4ани
Правила | Політика конфіденційності | Договір публічної оферти (для оплати послуги через систему Liqpay)

1. Загальні положення

1.1. Редакція сайту "Та4ани" (далі – Редакція) залишає за собою право вносити зміни до Правил без попереднього повідомлення користувачів сайту.

1.2. Українська мова є офіційною мовою спілкування на сайті. Використання інших мов — не забороняється.

1.3. Редакція самостійно визначає покарання за порушення даних Правил без попереднього повідомлення або погодження з користувачами сайту.

2. Реєстрація

2.1. Створити власний аккаунт може кожен, хто зареєструвався під власним іменем та прізвищем, вказавши свою діючу адресу електронної пошти.

2.2. Ім'я користувача не повинно містити нецензурних слів, образливих висловлювань, вводити в оману інших користувачів.

2.3. Користувачам забороняється вдавати з себе інших осіб, у т.ч. співробітників редакції (адміністратора, модератора тощо). Редакція залишає за собою право вимагати зміни імені користувача або видалити аккаунт користувача у разі порушення цього пункту Правил.

2.4. Редакція зобов'язується використовувати адреси електронної пошти користувачів сайту винятково для розсилки повідомлень з сайту.

2.5. Зареєструвавшись на сайті користувач автоматично підтверджує згоду з цими Правилами і зобов'язується їх дотримуватися.

2.1.1 Реєстрація транспортного засобу на сайті

2.1.1 Додати транспортний засіб на сайт може кожен, хто зареєструвався під власним іменем та прізвищем, вказавши свою діючу адресу електронної пошти.

2.1.2 Транспортний засіб, що додається має належити користувачу на підставі права володіння, користування або розпорядження. Додавання транспортного засобу, який жодним чином не належить користувачу забороняється. Допускається додавати транспортні засоби, які перебували у власності користувача на відповідних правових підставах у минулому. У такому разі користувач повинен зазначити це у профілі автомобіля.

2.1.3 Під час додавання транспортного засобу на сайт забороняється вводити неправдиву інформацію про транспортний засіб.

2.1.3 Фотографії транспортного засобу мають відповідати доданому транспортному засобу. Видавання інших фотографій за реальні - забороняється.

3. Публікація матеріалів

3.1. Матеріали, що публікуються на сайті мають створюватися для широкого кола читачів.

3.2. Матеріали, що публікуються на сайті мають відповідати вимогам даних Правил.

3.3. Матеріали за своєю тематикою мають відповідати тим категоріям в яких вони опубліковані. Забороняється публікувати матеріал у тій категорії, яка не відповідає за тематикою матеріалу.

3.4. Неавторські матеріали, які вже були опубліковані на інших сайтах, повинні помічатись авторськими копірайтами із зазначенням відповідних посилань на їхніх авторів.

3.5. Редакція не відслідковує реальність авторства розміщених публікацій. Уся відповідальність за порушення авторських прав лежить на користувачах, які розміщують матеріали, створені іншими авторами. При першому ж зверненні правовласника такі матеріали будуть видалені з сайту.

3.6. Матеріали публікуються в авторській редакції, проте в окремих випадках Редакція може внести правки (без зміни змісту тексту).

3.7. Редакція залишає за собою право видаляти без попередження авторів:

3.7.1. неякісні (з точки зору Редакції) матеріали, а також матеріали, котрі суперечать Правилам;

3.7.2. матеріали, що містять елементи "чорного піару" (бездоказова, провокаційна інформація, спрямована на погіршення репутації особи, групи осіб або інших об'єктів);

3.7.3. відверто рекламні тексти і лінки (в тому числі ті, що мають характерні ознаки методів SEO для розкрутки сайтів), які не мають громадсько або корисного значення;

3.7.4. матеріали, що містять образи, ненормативну лексику, вміст порнографічного характеру та інші суспільно-неприйнятні ознаки.

3.8. Аккаунти авторів, які регулярно розміщують перераховані вище матеріали, можуть бути заблоковані.

4. Обговорення і рейтинги

4.1. Коментарі мають бути інформативними і по суті матеріалу. На коментарі розповсюджуються санкції, встановлені розділом 3 даних Правил.

4.2. За кожен матеріал користувач може проголосувати стільки разів, скільки має на те балів (у разі, якщо така функція доступа на даний момент).

4.3. Користувачам забороняється голосувати за власні матеріали.

4.4. Рейтинг підраховується для всіх користувачів за єдиною формулою. Редакція може штрафувати користувачів за порушення цих Правил зняттям балів рейтингу.

5. Етичні норми

5.1. У публікаціях і коментарях прохання уникати образ, наклепів щодо користувачів сайту і третіх осіб. Такі статті і висловлювання, особливо позбавлені змісту, будуть видалятися модератором.

5.2. Не допускаються пропаганда насильства, заклики до агресії, висловлювання щодо порушення територіальної цілісності України, розпалювання воєнних та інших дій, заборонених Законодавством України.

5.3. Не допускаються дискримінація і образи за національною, расовою та релігійною ознаками, а також будь-які інші образи чи неповага до користувачів сайту.

5.4. Не допускається публікація матеріалів порнографічного характеру.

5.5. Не допускається використання сторінок сайту для розміщення компроматів і в якості інструменту інформаційної війни конкуруючих організацій і людей.

6. Обмеження

6.1. Забороняється програмне втручання в роботу сайту – накручування рейтингу, автоматичне додавання текстів у коментарі, інші маніпуляції з рейтингами сайту чи публікаціями.

6.2. Забороняється використовувати даний сайт для розміщення реклами у будь-якому її прояві без попереднього погодження з Редакцією.

7. Прикінцеві положення.

7.1. Редакція сайту не несе жодної відповідальності за дії відвідувачів сайту. Користувачі, що вчиняють правопорушення мають усвідомлювати усю повноту відповідальності, яка передбачена чинним Законодавством України.