Тойота Центр Київ "Автосаміт на Столичному"  | Та4ани
Компанії > СТО >

Тойота Центр Київ "Автосаміт на Столичному"Про нас | Наші послуги | Контакти | Корпоративний блог | Відгуки клієнтів

Повідомлення

Про нас:
Працюємо на ринку з 25 грудня 2008 року.

Тойота Центр Київ «Автосаміт на Столичному» - офіційний дилерський центр Toyota (Тойота), що було відкрито 25 грудня 2008 року в автомобільному центрі УкрАВТО на Столичному шосе, 90. Компанія є структурним підрозділом лідера українського автомобільного ринку Корпорації «УкрАВТО». Тойота Центр Київ «Автосаміт на Столичному» - автомобільний центр, створений згідно всім вимогам і стандартам TOYOTA і забезпечує повний цикл автосервісних послуг.


Наші послуги:

Сервіс автомобілів Toyota в Тойота на Столичному - це якісно, вчасно, комфортно та з турботою про Клієнта в офіційному сервісному центру в Києві. Обираєте СТО Тойота? Завітайте в Тойота на Столичному та переконайтеся в перевагах офіційного сервісу Toyota. Ми обслуговуємо весь модельний ряд бренду Toyota, навіть моделі що офіційно не представлені на ринку України.

Тойота на Столичному має велику простору виробничу зону для обслуговування великої кількості автомобілів, сучасне обладання та кваліфікований персонал. Звертаємо Вашу увагу, що при проведенні ТО на нашому офіційному сервісному центрі Ви зберігаєте право на гарантійне обслуговування, навіть якщо Ви придбали автомобіль у іншого офіційного дилера Toyota в Україні.
При обслуговуванні автомобіля у гарантійний період  Ви заощадите на сервісі та оригінальних запчастинах від 3 до 7%. Окрім цього наша програма лояльності забезпечить якісне обслуговування з додатковими перевагами та вигодами зі знижками 10% на послуги та 20% на запасні частини для автомобілів Toyota старше трьох років (або з пробігом більше 100 000 км) та неофіційних автомобілів.

Завітай на офіційний сервіс в Тойота на Столичному для заміни моторного масла для автомобілів Toyota від 888 грн!

ЗАПИС НА ТО - https://toyota-st.com/ua/service/to.html 


Контакти:

Місто: Київ
Адреса: Столичне шосе, 90
Мобільний телефон: 0952813030; 0983073030
Стаціонарний телефон: 0442013030;
Контактний e-mail: reklama@toyota-kiev.com.ua
Skype/Viber/Telegram: 0952813030


СТО Тойота Центр Київ "Автосаміт на Столичному" не веде корпоративний блог.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати тут нові повідомлення!

Тут ще ніхто не лишав коментарів. Ви можете бути першим!