Власник

Арсеній Андрієнко

Приватне повідомлення

SEAT Altea Freetrack  | Та4ани
Машини > SEAT > Altea Freetrack >

SEAT Altea Freetrack 2Рейт

0Читачів

1БЖ

*/
Про машину:
Автомобіль у кузові Універсал, колір Білий, 2012 року випуску. Придбаний мною у 2019 році.
Д.Н.З.: не зазначено.
VIN-код не зазначено.
Двигун об'ємом 2,0 л. розвиває 360 кінських сил. Вид палива: Бензин. Трансмісія: Робот.
Пробіг на сьогодні близько 140000 км.
На цьому сайті з 2022-03-28.

Привіт сімейство!
Їздив я на фієсті і в вус не дмухав, постійно примовляючи, що не бачу для себе жодних альтернатив, і, що машина мене повністю влаштовує. Так і пролетіли 11 років та 200 тисяч кілометрів. Фордян мене ніколи не підводив, і за цей час став реально другом та членом сім'ї, якого я в жодному разі не планував продавати.
Цього року  ще будучи фієставодом закинув у чат чи відео, чи фото Фріта і на той момент щось мене зачепило. Напевно, так звана, естетика огидного. Тоді я вперше побачив його. Було разюче бачити, як непоказний на вигляд сімейний вагончик їде 5-6 секунд до 100 і при цьому ще й має всі значущі для мене параметри. Ну що, подивився, подивувався та забув. Все одно на той час покупка автомобіля не світила. Після цього я почав помічати, що спалахи інтересу до цієї машини у мене з'являлися з якоюсь періодичністю (напевно, восени і навесні, як у психов). Я знову і знову перечитував БЖ на драйві і з кожним новим спалахом Фріт мені подобався все більше і більше. Десь рік тому я остаточно для себе вирішив, яка в мене буде наступна машина… І всесвіт почув мене.


Блог (публікацій 1). Сторінка 1 з 1

SEAT Altea Freetrack / 2022-03-28


Привіт, братва! улюбленець Щось багато чого зібралося і підкинувши БР. Отже, оновлюю інформацію перш за все для себе… У травні різко загули 2 FAG 805657A левітація Разом, за рік ...

Читати повністю...


Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати тут нові повідомлення!

Тут ще ніхто не лишав коментарів. Ви можете бути першим!