error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

У гаражі виявили покинутий більше 30 років тому культовий BMW M1

Автор: Павло Березовець

Дата підготовки матеріалу: 2016-12-30

В одному з італійських гаражів виявили ексклюзивний автомобіль, який був покинутий багато років тому – BMW M1 1981 року.

Знайдений автомобіль залишили в сараї практично новим: як стверджують у компанії Mint Classics, що спеціалізується на вантажних БМВ, знайдений ними автомобіль досі має оригінальні покришки, а на одометрі красується число лише в 7392 км. Екзотичний БМВ М1 кинули в гаражі ще в 1982 році, тобто там він простояв аж 34 роки.

Але, що цікаво, виглядає цей BMW M1 як новенький – про, те, що його кинули, говорила лише купа сміття і товстий шар пилу. Фахівці Mint Classics вже відполірували автомобіль і найближчим часом повернуть йому первісний вигляд.

І хоча виробництво BMW M1 закінчилося більш 30 років тому, він залишається одним з найбажаніших автомобілів у світі. Всього було випущено 453 одиниць М1, так що можна уявити, скільки примірників дожило до наших днів.
При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Topgir"


Переглядів: 445
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


У гаражі виявили покинутий більше 30 років тому культовий BMW M1</a></h1> | Та4ани
0.016206