error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Автопілот Tesla навчився прогнозувати аварії (відео)

Автор: Анастасія Зайцева

Дата підготовки матеріалу: 2016-12-28

Остання версія системи напівавтономного водіння Tesla здатна передбачати небезпечні ситуації на дорозі незадовго до того, як вони виникнуть. Один з таких випадків стався на шосе в Нідерландах. Трапилося зафіксував реєстратор в електромобілі.

У ролику Tesla Model S їде зі швидкістю близько 110 км/год по шосе А2 неподалік від Ейндховена в Нідерландах. «Автопілот» подав звуковий сигнал і задіяв гальма за секунду до того, як автомобілі попереду зіткнулися. За словами автора запису, ніхто не очікував такого розвитку подій. На щастя, учасники ДТП відбулися легкими травмами.

За інформацією Eleсtrek, на «Теслі» в ролику встановлено програмне забезпечення автопілота версії 8.0, яке було випущено в вересні цього року. Одна з особливостей системи полягає в новому алгоритмі обробки інформації від камери і радарів електромобіля. Електроніка в певних умовах «дивиться» через один автомобіль і відповідним чином реагує на ситуацію.

У жовтні цього року Tesla Motors почала оснащувати електромобілі Model S і Model X обладнанням, яке згодом дозволить розкрити всі функції автопілота. Така система складається з восьми камер, які забезпечують огляд в 360 градусів на відстань до 250 метрів, а також 12 ультразвукових датчиків і фронтального радара. Розробники стверджують, що електроніка здатна розпізнати об'єкти навколо машини в дощ, туман, в умовах запиленості і навіть коли спереду обмежена оглядовість іншим транспортним засобом.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"


Переглядів: 443
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


Автопілот Tesla навчився прогнозувати аварії (відео) | Та4ани
0.01183