error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Обіцянки Elio Motors

Автор: Ігор Шевчук

Дата підготовки матеріалу: 2016-02-05

Час від часу в американських ЗМІ виникають публікації про автомобіль Еліо компанії Еліо Motors. Це досить цікавий проект, триколісний автомобіль, з використанням двигуна від мотоцикла. Ймовірно він отримує дуже хороші показники витрати палива, як обіцяють розробники - 3,7 л. на 128 км пробігу. Вони також обіцяють продавати авто всього за $ 6800, що робить його найдешевшим новим автомобілем, який можна буде купити в США. 

Залишається питання, чи буде це авто коли-небудь фактично побудоване? 

 

 

Рік тому компанія заявлала, що планує організувати виробництво автомобіля протягом першого кварталу 2015 року, який вже давно почався і встиг закінчитись, і це не перший раз, оскільки так само вони повідомляли, що побудують машину в 2014 році, в даний час вийшла остання заява, де повідомляється дата на кінець 2016 року, але ми б не затримувати дихання, бо існує вірогідність, що виробництво знову перенесуть. Та сам інтерес до цієї машини збоку покупців усе одно є. Компанія була заснована в 2008 році, їм вдалося отримати попередніх замовлень на 45 000 автомобілів. Вони також спромоглися залучити близько 70 млн доларів інвестицій на виробництво, де більше 30 мільйонів зібрані за допомогою прияняття попередніх замовлень. Але президент компанії говорить, що він потребує близько 300 млн, щоб почати виробництво. Ми розуміємо, що проектування і будівництво автомобіль з нуля є дорогим та складеним процесом, але постійне перенесення виробництва підриває довіру майбутніх клієнтів та виглядає несерйозно. Шкода, але цей цікавий маленький автомобіль, мабуть,  ніколи не побачить складальної лінії. Сподіваєммось, що ми помилилися.


Переглядів: 471
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


Обіцянки Elio Motors | Та4ани
0.013335