error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Mercedes-Benz відкликає в Росії більше 1000 машин

Автор: Сава Фадеев

Дата підготовки матеріалу: 2018-11-09


Фото www.motortrend.ca Росстандарт оголосив про проведення сервісної акції відразу на три моделі Mercedes-Benz — CLS-клас, E-клас і GLC-клас. Більшість машин висловлюється у зв'язку з несправністю кріплення ременя безпеки на задньому сидінні.
Іван Флягин

Під сервісну кампанію підпадають 1 152 автомобіля Mercedes-Benz GLC, випущених з квітня по липень 2018 року. Несправність зазначених машин полягає в неправильній фіксації фіксатори ременя безпеки на крайніх задніх сидіннях. Для усунення дефекту виробник повинен інтегрувати додатковий буферний елемент облицювання стійок.

Крім того, сервісна акція поширюється також на 14 автомобілів Mercedes-Benz CLS-класу і E-класу, реалізованих з жовтня 2017 року по квітень 2018 року. Причиною відкликання стала неправильна калібрування однієї з систем подушки безпеки переднього пасажира переднього крісла. В рамках відкликання виробник зобов'язується замінити дефектний аэрбэг. Всі роботи будуть проводитися безкоштовно.

Нагадаємо, що в жовтні Mercedes-Benz вже оголошував відкличну компанію на 123 чотиридверних купе CLS, які випускалися з 2017 по 2018 року. Причиною відкликання став можливий шлюб в корпусі котушки ременів безпеки водія і переднього пасажира.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".


Переглядів: 16
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


Mercedes-Benz відкликає в Росії більше 1000 машин | Та4ани
0.012826