error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

BMW побудує новий завод в Китаї

Автор: Антон Васильчук

Дата підготовки матеріалу: 2018-10-12

BMW Group і китайська компанія Brilliance Auto продовжили договір про співпрацю до 2040 року. Потужності спільного підприємства BMW Brilliance Automotive (BBA) вирішено збільшити до 650 000 автомобілів в рік.

Спільне німецько-китайського підприємство BBA було створено 15 років тому. Святкуючи цю подію, секретар комітету компартії Китаю провінції Ляонін Чень Цюфа і голова правління BMW Харальд Крюгер оголосили про продовження контракту до 2040 року. Як йдеться в угоді, BMW Group збільшить свою частку в BBA з 50 до 75%. Крім того, на виробничому майданчику BBA в китайському місті Тиэси буде побудований новий завод. Церемонія його закладки відбулася вчора, 11 жовтня.

У найближчі роки в будівництво нового заводу, модернізацію виробничої площадки в Дудане і акумуляторного підприємства в Шеньяні інвестують більше трьох мільярдів євро. В результаті загальна річна виробнича потужність заводів BBA збільшиться до 650 000 одиниць, що дозволить створити 5000 нових робочих місць.

У 2017 році автомобільні заводи BBA в Тиэси і Дадун випустили майже 400 000 автомобілів. В даний час завод Тиэси випускає седан BMW 1 Series, BMW 2 Series Active Tourer, седан BMW 3 Series (включаючи длиннобазную версію) і кросовер BMW X1, в тому числі і гібридну модифікацію. У Дадуне виробляють длиннобазную версію 5-Series (включаючи гібридну) і BMW X3, а з 2020 року тут почнеться серійне виробництво повністю електричного BMW iX3. Звідси iX3 будуть відправляти на всі світові ринки.

Джерело: BMW


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"


Переглядів: 17
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


BMW побудує новий завод в Китаї | Та4ани
0.014082