error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

З російських таксі зникнуть водії-мігранти

Автор: Никита Гурьев

Дата підготовки матеріалу: 2018-10-12


 • Суспільство
 • СоциумИз російських таксі зникнуть водії-мігранти На минулій конференції «Таксі 2018. Трансформація» було запропоновано видавати ліцензії не тільки на автомобілі, що працюють у таксі, але і ліцензувати самих водіїв. Схоже, не розмовляють по-російськи шоферів ми більше не побачимо.
  Юхим Розкін

  З подібному инициатиивой виступив засновник сервісу таксі «Ситимобил» Арам Аракелян. Ліцензування водіїв дозволить значно підвищити якість надання перевізниками послуг, а головне — принциповим чином позначиться на безпеці. Не в останню чергу завдяки системі тестів на перевірку навичок управління автомобілем і загальних комунікативних здібностей, а також знання ПДР, міста та російської мови.

  Для сертифікації таксистів пропонується створити НКО, куди увійдуть представники різних організацій, як державних, так і з числа компаній-перевізників. А перевірити компетентність будь-якого водія на лінії можна буде прямо в інтернеті — через портал Держпослуг.


  — Ми готові всіляко сприяти в розробці механізму видачі такого роду дозволів та оцінюванні його ефективності, ділитися своїми компетенціями по роботі з таксистами, — заявив г-н Аракелян.

  Якщо подібна ідея буде схвалена, то пілотний проект, найімовірніше, почнуть «обкатувати» в Москві.

  Цікаво, але скептики вважають, що якщо ряди таксистів масово покинуть мігранти, працювати буде просто нікому. Особливо, враховуючи той факт, що деякі фірми і агрегатори, опустивши цінники для клієнтів, сильно підняли тарифи для самих водіїв.

  Нижня білизна, квіти і горілка: що найчастіше забувають у російських такси6832
  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".


  Переглядів: 13
  Підписатись  Вас може зацікавити


 • Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти


  З російських таксі зникнуть водії-мігранти | Та4ани
  0.013854