error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

До 2030 року електрокари в ЄС займуть 35% від всього автопарку

Автор: Антон Васильчук

Дата підготовки матеріалу: 2018-10-12


 • Суспільство
 • СоциумК 2030 році електрокари в ЄС займуть 35% від всього автопарку Рада Євросоюзу збирається звести до мінімуму кількість автомобілів з класичними двигунами внутрішнього згоряння: до 2030 року 35% автопарку ЄС становитимуть машини з гібридними або електричними силовими установками. Крім того, за кілька років законодавці хочуть скоротити норму допустимого вмісту шкідливого вуглекислого газу у вихлопі.
  Єрмолаєва Світлана

  Кажучи точніше, до 2025 року квота на «це про два» у відпрацьованих газах буде знижена на 15%, а до 30-го — на 35% для легковиків і на 30% для вантажних авто відносно рівня 2021 року, повідомляє прес-служба Ради Євросоюзу.

  Варто назвати ще кілька чисел: через три роки середній ліміт вмісту вуглекислого газу у вихлопі повинен складати 95 грамів на кілометр. Цього показника можна досягти при витраті в 4,1 л бензину або 3,6 л дизельного палива на 100 км.

  Таким чином, Євросоюз зможе досягти виконання зобов'язань за Паризьким угоди по клімату. Притому нові закони змусять автовиробників вкладати більше коштів в розробку і виробництво екологічно чистого транспорту. І скоро в ЄС почнуть масово з'являтися нікому не потрібні автомобілі, технічно придатні, але застарілі за екологічним нормам. Ці машини, звичайно, почнуть заповнювати ринки сусідів, і Росії, в тому числі.


  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".


  Переглядів: 15
  Підписатись  Вас може зацікавити


 • Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти


  До 2030 року електрокари в ЄС займуть 35% від всього автопарку | Та4ани
  0.011882