error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Чому покупка нового авто в Росії розтягується на місяці

Автор: Антон Васильчук

Дата підготовки матеріалу: 2018-10-12


Фото: Геннадій Черкасов Автовиробники рапортують про зростання продажів на нашому ринку, що трохи не стикується з неабияк збіднілих джерелами доходів основної маси населення на тлі постійно зростаючих цін. Втім, це ще не найцікавіше.
Євген Васін

Криза, говорите? Сміємо посперечатися — продажу автомобілів йдуть в гору навіть швидше, ніж припускали аналітики АЄБ.

На щорічній конференції Think with Google Auto маркетологи привели результати досліджень вітчизняного авторинку. Розмова йшла виключно про нові автомобілі, а учасниками опитування стали ті, хто тільки що оформив покупку.

Половина з опитаних купили новий автомобіль вперше. Цифра чимала, але не варто забувати про вигідних фінансових програмах, які підготували представники всіх без винятку автобрендів.

Фірмові кредити, різноманітні лізингові пропозиції і розстрочки, в тому числі безпроцентні, дозволили навіть сім'ям із середнім доходам задуматися про новий авто. Це прозвучить дивно, але проста арифметика стоїть на стороні кредиту: оплатити автомобіль з допомогою банку стало вигідніше, ніж старими-добрими готівкою, яких завжди не вистачає.


Фото: Сергій Іванов

Сорок відсотків опитаних вирішилося на оновлення сімейного гаража тільки після зміни свого фінансового становища в кращу сторону: нова зарплата — нові можливості нова машина. Однак, тільки 17% вказали у цьому списку пункт «нова робота». Підприємці?

І тільки 10% прийняли рішення про покупку нового авто у зв'язку зі зміною свого статусу — створення сім'ї або народження дитини.

Ще одним одкровенням, розкритим Google, став той факт, що росіяни стали значно швидше робити свій вибір: п'ятої частини покупців на це було потрібно всього 2 тижні, а 77% витратили три місяці. Раніше ці цифри були набагато більше.

Змінюється свідомість покупця або роль автомобіля в сімейному укладі?

Махно не дивлячись: на що можна обміняти свій автомобиль5900
При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".


Переглядів: 11
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


Чому покупка нового авто в Росії розтягується на місяці | Та4ани
0.014116